GÜNDEM (Bomba15) - Doğukan Acar | Haber Girişi: 12.11.2021 - 22:09, Güncelleme: 12.11.2021 - 22:09

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 21 Personel Alımı Yapacak

 

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 21 Personel Alımı Yapacak

Üniversiteler kendi bünyelerinde sözleşmeli personel alımlarına devam ediyor. Alım ilanlarına her gün bir yeni eklenirken, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 21 personel alımı için Resmi Gazete’de alım ilanı yayımladı. Üniversite Büro Personeli, Teknisyen,Destek Personeli ve Güvenlik görevlisi poziyonlarına 2020 KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alımı yapacak.
KPSS şartı var mı? Alım ilanında belirtildiği gibi Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı – Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacak. Ayrıca  Büro personeli, Destek Personeli ve Güvenlik görevlisi pozisyonlarına alımlarda KPSS baraj puanı 70 olarak uygulanırken, teknisyen pozisyonları için taban puan 60 olması istenecek. Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak? Adaylar başvurularını www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 11.11.2021 / 25.11.2021 (dâhil) tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ( İstiklal yerleşkesi içerisindedir.) adresinde olacak şekilde posta ile göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir. Kadro unvanı, adet ve aranan nitelikler Başvuru sırasında istenen belgeler 1) Başvuru Formu (fotoğraflı) (Başvuru formu Başkanlığımız internet sayfasından temin edilecektir.), 2) Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, 3) Diploma fotokopisi veya e-Devlet üzerinden alınacak doğrulama kodlu mezuniyet belgesi, 4) 2020 KPSS (B) Grubu sınav sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, 5) Erkek adayların e-Devlet üzerinden alacakları doğrulama kodlu askerlik durum belgesi, 6) Adli Sicil Kaydı (e-Devlet üzerinden alınan doğrulama kodlu belge kabul edilecektir.), 7) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair sağlık raporu ( Herhangi bir sağlık kuruluşundan alınmış olmak.) 8) Nitelikler alanında istenen sertifikalar, 9) Onaylı Hizmet/ Mesleki Tecrübe Belgesi; Hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/ Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi gerekmektedir. İlanın Tam Metni İçin Tıklayın
Üniversiteler kendi bünyelerinde sözleşmeli personel alımlarına devam ediyor. Alım ilanlarına her gün bir yeni eklenirken, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 21 personel alımı için Resmi Gazete’de alım ilanı yayımladı. Üniversite Büro Personeli, Teknisyen,Destek Personeli ve Güvenlik görevlisi poziyonlarına 2020 KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alımı yapacak.

KPSS şartı var mı?

Alım ilanında belirtildiği gibi Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı – Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacak. Ayrıca  Büro personeli, Destek Personeli ve Güvenlik görevlisi pozisyonlarına alımlarda KPSS baraj puanı 70 olarak uygulanırken, teknisyen pozisyonları için taban puan 60 olması istenecek.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 11.11.2021 / 25.11.2021 (dâhil) tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ( İstiklal yerleşkesi içerisindedir.) adresinde olacak şekilde posta ile göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Kadro unvanı, adet ve aranan nitelikler

Başvuru sırasında istenen belgeler

1) Başvuru Formu (fotoğraflı) (Başvuru formu Başkanlığımız internet sayfasından temin edilecektir.),
2) Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi,
3) Diploma fotokopisi veya e-Devlet üzerinden alınacak doğrulama kodlu mezuniyet belgesi,
4) 2020 KPSS (B) Grubu sınav sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
5) Erkek adayların e-Devlet üzerinden alacakları doğrulama kodlu askerlik durum belgesi,
6) Adli Sicil Kaydı (e-Devlet üzerinden alınan doğrulama kodlu belge kabul edilecektir.),
7) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair sağlık raporu ( Herhangi bir sağlık kuruluşundan alınmış olmak.)
8) Nitelikler alanında istenen sertifikalar,
9) Onaylı Hizmet/ Mesleki Tecrübe Belgesi; Hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/ Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi gerekmektedir.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayın

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.