Boutique Lavinya, Burdur’da mağaza konsepti ile en iyisi olmanın yanı sıra geniş ürün yelpazesi ve özel indirimleriyle siz değerli kadınlara özel bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Konak Mahallesi Kalekapı Caddesi’nde hizmet vermeye devam eden Boutique Lavinya, Kendine has tarzı ve ürün çeşitliliği ile öne çıkmasının yanı sıra özgün atmosferi ve özenle seçilmiş ürünlerle siz değerli kadınları bekliyor.

Ürün Çeşitliliği:

Yeni nesil moda anlayışını yansıtan Boutique Lavinya, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Tesettür giyimden, açık kadınlar için kot pantolon ve ceketlere, elbise ve tunik çeşitlerinden, kot ve saten gömleklere kadar pek çok farklı ürün bulunuyor.

Birbirinden güzel eşsiz Şal Seçenekleri:

Boutique Lavinya, birbirinden eşsiz şal seçenekleriyle de gardırobunuzu tamamlayacak parçalar sunuyor. Ayrıca kendini her ortamda belli eden şık şal seçenekleri ile Boutique Lavinya, stilinizi tamamlamanız için geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor.

Çalışma Saatleri ve İndirimler:

Hafta içi ve Hafta sonu her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet veren Boutique Lavinya mağazası, birbirinden değerli siz vatandaşlarımız için Cumartesi ve Pazar günleri de açık. Ayrıca her hafta özel kampanya ile pek çok üründe indirimler sunuyor.

Kendinizi özel hissetmek ve stilinizi yeni nesil moda anlayışıyla giyinmek istiyorsanız, Boutique Lavinya sizleri bekliyor.

Adres: Konak Mahallesi Kalekapı Caddesi Aşıkoğlu Apartmanı Boutique Lavinya