Başkan Keyik, Burdur'daki iş dünyasını Batı Akdeniz Ticaret Buluşmasına davet etti

Gündem (Bomba15) - Doğukan Acar | 23.05.2022 - 17:43, Güncelleme: 23.05.2022 - 17:43
 

Başkan Keyik, Burdur'daki iş dünyasını Batı Akdeniz Ticaret Buluşmasına davet etti

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, 26- 27 Mayıs 2022 tarihlerinde Antalya- ANFAŞ’ta düzenlenecek olan “Batı Akdeniz Ticaret Buluşması Etkinliği” hakkında davette bulundu.
Burdur’daki iş dünyasını etkinliğe davet eden BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, “Covid 19 pandemisi sonrasında Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayacak şekilde, işletmelerin birbirleri ile etkileşimlerinin artmasına ve bölge ekonomisinin daha yüksek katma değer üretmesine fayda sağlamak amacıyla Antalya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde üç ilin valilikleri, belediyeleri, kamu kurumları, oda ve borsaları, üniversiteler ile SİAD’ların katılım ve destekleriyle 26-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Antalya’da “Batı Akdeniz Ticaret Buluşması” gerçekleştirilecektir. Bölgemizdeki potansiyeli açığa çıkarmanın yolu ortak akılla ilerlemekten, dayanışma içinde olmaktan ve birlikte çalışmaktan geçer. Batı Akdeniz Ticaret Buluşması bu vizyon doğrultusunda güçlü bir adım atarak Antalya, Burdur ve Isparta’da faaliyet gösteren ekonomimizin önemli paydaşlarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir” dedi. BİRLİKTEN GÜÇLÜ TİCARETE! Etkinliğin, Batı Akdeniz Bölgesi’nin en büyük ekonomik buluşması olduğuna dikkat çeken Başkan Yusuf Keyik; “Bölgemizde faaliyet gösteren, bölge ekonomisine katkı sağlayan ve katma değer yaratan firmalarımızı birbirleriyle tanıştırmak, bölge içi ticareti artırmak ve yeni iş birliği fırsatları sunmak için 26-27 Mayıs tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde buluşacağız. Batı Akdeniz Bölgesi iş dünyasının tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan Batı Akdeniz Ticaret Buluşması, Antalya Devlet Destekleri Zirvesi”nin yanı sıra, bölge içi ticaret ve yatırım imkanlarının geliştirilmesi amacıyla firmaların işbirliği sağlayacağı ”ikili görüşmeler”, girişimcilerin ve girişimci adaylarının ulusal ve uluslararası e-ticaret firmalarının temsilcileri ile bir araya geleceği “E-Ticaret Sokağı”, konusunda öncü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan çeşitli seminer ve söyleşiler” ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve BAKA işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “SANTEK Yat İmalatı Sektör Buluşması”na ev sahipliği yapacaktır. Üyelerimiz başta olmak üzere ilimizin ticaret ve sanayi sektörlerindeki tüm paydaşlarımızı Anfaş- Antalya Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Batı Akdeniz Ticaret Buluşması'na bekliyoruz” şeklinde konuştu.   
Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, 26- 27 Mayıs 2022 tarihlerinde Antalya- ANFAŞ’ta düzenlenecek olan “Batı Akdeniz Ticaret Buluşması Etkinliği” hakkında davette bulundu.

Burdur’daki iş dünyasını etkinliğe davet eden BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, “Covid 19 pandemisi sonrasında Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayacak şekilde, işletmelerin birbirleri ile etkileşimlerinin artmasına ve bölge ekonomisinin daha yüksek katma değer üretmesine fayda sağlamak amacıyla Antalya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde üç ilin valilikleri, belediyeleri, kamu kurumları, oda ve borsaları, üniversiteler ile SİAD’ların katılım ve destekleriyle 26-27 Mayıs 2022 tarihlerinde Antalya’da “Batı Akdeniz Ticaret Buluşması” gerçekleştirilecektir. Bölgemizdeki potansiyeli açığa çıkarmanın yolu ortak akılla ilerlemekten, dayanışma içinde olmaktan ve birlikte çalışmaktan geçer. Batı Akdeniz Ticaret Buluşması bu vizyon doğrultusunda güçlü bir adım atarak Antalya, Burdur ve Isparta’da faaliyet gösteren ekonomimizin önemli paydaşlarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir” dedi.

BİRLİKTEN GÜÇLÜ TİCARETE!

Etkinliğin, Batı Akdeniz Bölgesi’nin en büyük ekonomik buluşması olduğuna dikkat çeken Başkan Yusuf Keyik; “Bölgemizde faaliyet gösteren, bölge ekonomisine katkı sağlayan ve katma değer yaratan firmalarımızı birbirleriyle tanıştırmak, bölge içi ticareti artırmak ve yeni iş birliği fırsatları sunmak için 26-27 Mayıs tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde buluşacağız. Batı Akdeniz Bölgesi iş dünyasının tüm paydaşlarını bir araya getirecek olan Batı Akdeniz Ticaret Buluşması, Antalya Devlet Destekleri Zirvesi”nin yanı sıra, bölge içi ticaret ve yatırım imkanlarının geliştirilmesi amacıyla firmaların işbirliği sağlayacağı ”ikili görüşmeler”, girişimcilerin ve girişimci adaylarının ulusal ve uluslararası e-ticaret firmalarının temsilcileri ile bir araya geleceği “E-Ticaret Sokağı”, konusunda öncü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek olan çeşitli seminer ve söyleşiler” ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve BAKA işbirliğinde gerçekleştirilecek olan “SANTEK Yat İmalatı Sektör Buluşması”na ev sahipliği yapacaktır. Üyelerimiz başta olmak üzere ilimizin ticaret ve sanayi sektörlerindeki tüm paydaşlarımızı Anfaş- Antalya Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Batı Akdeniz Ticaret Buluşması'na bekliyoruz” şeklinde konuştu. 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.