AK Parti İl teşkilatından "seçim değerlendirme" toplantısı

Gündem 16.05.2023 - 01:57, Güncelleme: 16.05.2023 - 02:40
 

AK Parti İl teşkilatından "seçim değerlendirme" toplantısı

AK Parti Burdur il başkanlığında “seçim değerlendirme” toplantısı yapıldı.
Saat 21.00’da AK Parti İl binasında yapılan seçim değerlendirme toplantısında AK Parti Burdur il başkanı Mustafa Özboyacı, AK Parti Burdur yeni Milletvekili Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz ile Milletvekili adaylarından Volkan Mengi basın açıklamasında bulundu. “22 SENEDİR HER SEÇİMDE OLDUĞU GİBİ YİNE SANDIKTAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTIK” AK Parti Burdur il başkanı Mustafa Özboyacı, “Yaklaşık 35 gün süren yoğun bir seçim çalışmalarının ardından dün itibariyle tüm Türkiye’de sandıklara gidilerek milletimiz tercihini yaptı.” kelimeleriyle başlayan konuşmasında AK Partinin 22 senedir her seçimde olduğu gibi bu senede birinci parti çıktıklarını ifade ederken, sandıklarda AK Parti’ye oy kullanan ve kullanmayan herkese Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tercihte birinci sıraya oturttukları için teşekkür etti.   “YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIP BÜYÜK ZAFERİ ALACAĞIZ” AK Parti 3.Sıra Milletvekili adayı Volkan Mengi yaptığı basın açıklamasında, Yaklaşık 35 gündür AK Parti Burdur il Teşkilatıyla beraber yoğun bir çalışma gösterip Burdur’dan 2 Milletvekili çıkardıklarını ve 28 Mayıs seçimlerinde de yoğun bir şekilde çalışıp büyük zaferi alacaklarını ifade etti.   “MİLLET İTTİFAKINA FIRSAT VERMEDEN KAZANACAĞIZ” AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz yaptığı basın açıklamasında Millet ittifakının çok cüretkar olduğunu, kazandıkları anda sıkıntı yaratacaklarını ama buna fırsat kalmadan AK Parti lideri Tayyip Erdoğan'ın kazanacağını dile getirdi.     “SİYASET DİLİ OLARAK DA YAPICI, NAZİK VE HİZMET ODAKLI BİR SİYASET DİLİ KULLANACAĞIZ” AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz ise Burdur milletvekili dağılımında 2 Milletvekili çıkartarak hem bölgeye hem şehre önemli bir mesaj ilettiğini ve Ak Parti’nin Burdur’da bütün teşkilatlarıyla, tüm adaylarıyla, geçmiş dönem yöneticileriyle, belediye başkanlarından il başkanlarına, ilçe başkanlarına, ilçe yöneticilerine kadar bütün çalışanlarıyla özverili bir şekilde çalışma yürüttüğünü dile getirirken, “Kadrolar zaman zaman değişecek ama sinerjisini ve enerjisini asla kaybetmeyecek.” Sözleriyle açıklamasına devam etti. Şu andan itibaren topluma ve millete vermiş oldukları sözlerin ve projelerin takibi için çalışmalarına başlayacaklarını ve süreçler tamamlandıktan sonra takım halinde 3 adayın da bundan sonra güçlü bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyen Korkmaz “Siyaset dili olarak da yapıcı, nazik ve hizmet odaklı bir siyaset dili, polemik, ideolojik ve ön yargılar üzerinden değil, milletimizi geleceğe baktıracak, Ak Parti’nin ruhuna ve özüne yaraşır bir anlayışı inşa edeceğimizi öncelikle ifade etmek istiyorum. İnşallah önümüzdeki, ikinci tur oylamasını da hayırlısı ile atlatır ve Türkiye yüzyılı için Burdur olarak güçlü bir ivme ortaya koyacağımız ifade eder hepinize saygılar sunarım.” Sözleriyle açıklamasına son verdi.   BOMBA15 / FAİK GÜVEN YILMAZ
AK Parti Burdur il başkanlığında “seçim değerlendirme” toplantısı yapıldı.

Saat 21.00’da AK Parti İl binasında yapılan seçim değerlendirme toplantısında AK Parti Burdur il başkanı Mustafa Özboyacı, AK Parti Burdur yeni Milletvekili Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz ile Milletvekili adaylarından Volkan Mengi basın açıklamasında bulundu.

“22 SENEDİR HER SEÇİMDE OLDUĞU GİBİ YİNE SANDIKTAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTIK”

AK Parti Burdur il başkanı Mustafa Özboyacı, “Yaklaşık 35 gün süren yoğun bir seçim çalışmalarının ardından dün itibariyle tüm Türkiye’de sandıklara gidilerek milletimiz tercihini yaptı.” kelimeleriyle başlayan konuşmasında AK Partinin 22 senedir her seçimde olduğu gibi bu senede birinci parti çıktıklarını ifade ederken, sandıklarda AK Parti’ye oy kullanan ve kullanmayan herkese Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tercihte birinci sıraya oturttukları için teşekkür etti.

 

“YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIP BÜYÜK ZAFERİ ALACAĞIZ”

AK Parti 3.Sıra Milletvekili adayı Volkan Mengi yaptığı basın açıklamasında, Yaklaşık 35 gündür AK Parti Burdur il Teşkilatıyla beraber yoğun bir çalışma gösterip Burdur’dan 2 Milletvekili çıkardıklarını ve 28 Mayıs seçimlerinde de yoğun bir şekilde çalışıp büyük zaferi alacaklarını ifade etti.

 

“MİLLET İTTİFAKINA FIRSAT VERMEDEN KAZANACAĞIZ”

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz yaptığı basın açıklamasında Millet ittifakının çok cüretkar olduğunu, kazandıkları anda sıkıntı yaratacaklarını ama buna fırsat kalmadan AK Parti lideri Tayyip Erdoğan'ın kazanacağını dile getirdi.

 

 

“SİYASET DİLİ OLARAK DA YAPICI, NAZİK VE HİZMET ODAKLI BİR SİYASET DİLİ KULLANACAĞIZ”

AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz ise Burdur milletvekili dağılımında 2 Milletvekili çıkartarak hem bölgeye hem şehre önemli bir mesaj ilettiğini ve Ak Parti’nin Burdur’da bütün teşkilatlarıyla, tüm adaylarıyla, geçmiş dönem yöneticileriyle, belediye başkanlarından il başkanlarına, ilçe başkanlarına, ilçe yöneticilerine kadar bütün çalışanlarıyla özverili bir şekilde çalışma yürüttüğünü dile getirirken, “Kadrolar zaman zaman değişecek ama sinerjisini ve enerjisini asla kaybetmeyecek.” Sözleriyle açıklamasına devam etti. Şu andan itibaren topluma ve millete vermiş oldukları sözlerin ve projelerin takibi için çalışmalarına başlayacaklarını ve süreçler tamamlandıktan sonra takım halinde 3 adayın da bundan sonra güçlü bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyen Korkmaz “Siyaset dili olarak da yapıcı, nazik ve hizmet odaklı bir siyaset dili, polemik, ideolojik ve ön yargılar üzerinden değil, milletimizi geleceğe baktıracak, Ak Parti’nin ruhuna ve özüne yaraşır bir anlayışı inşa edeceğimizi öncelikle ifade etmek istiyorum. İnşallah önümüzdeki, ikinci tur oylamasını da hayırlısı ile atlatır ve Türkiye yüzyılı için Burdur olarak güçlü bir ivme ortaya koyacağımız ifade eder hepinize saygılar sunarım.” Sözleriyle açıklamasına son verdi.

 

BOMBA15 / FAİK GÜVEN YILMAZ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (1 )

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
mert kadınlar
(16.05.2023 11:57 - #4641)
Öncelikle kurumlardaki kadın çalışanlara yapılan insanlık dışı mobinglerin son bulması için ilk çalışmanıza başlayabilirsiniz.
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
haber antalya