GÜNDEM (Bomba15) - Doğukan Acar | Haber Girişi: 09.11.2021 - 20:00, Güncelleme: 09.11.2021 - 20:00

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in 10 Kasım mesajı

 

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in 10 Kasım mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Bugün, ülke ve millet olarak Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda daima ileriye bakıyor, tarihimizden, medeniyetimizden ve yüce milletimizden aldığımız güçle; gelişerek, yenilenerek, yılmadan, yorulmadan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.
AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Cumhuriyetimizin Banisi Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 83’üncü yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayınladı. Milletvekili Bayram Özçelik, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, üstün askeri dehası ve kararlı duruşuyla başarılı bir komutan olarak dünya tarihinde saygın bir yer edindiğini belirtti. Atatürk'ün, önderlik ettiği istiklal mücadelesinin kazanılmasının ardından cumhuriyeti kurduğuna işaret eden Milletvekili Bayram Özçelik, “Daha sonra istikbal mücadelesine de önderlik ederek, ülkeyi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için yoğun gayret gösterdi. Bugün bizler, istiklal ruhuna ve kurtuluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak, cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla azimle çalışmaktayız.” ifadesini kullandı. Milletvekili Bayram Özçelik, Türkiye'nin, istikrar içinde güçlenmeye, büyümeye ve demokrasinin standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam ettiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti: “Onun 'en büyük eserim' dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetini, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için mücadele verdiğimiz ülkemiz, bugün dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip ve örnek gösterilen bir konuma yükselmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bize bıraktığı eşsiz mirası, mücadele aşkını, azmini ve cesaretini gelecek nesillerimize anlatmak bizim asli vazifelerimizdendir. Bugün, ülke ve millet olarak Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda daima ileriye bakıyor, tarihimizden, medeniyetimizden ve yüce milletimizden aldığımız güçle; gelişerek, yenilenerek, yılmadan, yorulmadan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.” Dedi. Vefatının 83’üncü yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarına rahmet dileyen Milletvekili Özçelik, şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla andığını belirtti.
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Bugün, ülke ve millet olarak Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda daima ileriye bakıyor, tarihimizden, medeniyetimizden ve yüce milletimizden aldığımız güçle; gelişerek, yenilenerek, yılmadan, yorulmadan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Cumhuriyetimizin Banisi Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 83’üncü yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayınladı. Milletvekili Bayram Özçelik, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, üstün askeri dehası ve kararlı duruşuyla başarılı bir komutan olarak dünya tarihinde saygın bir yer edindiğini belirtti.
Atatürk'ün, önderlik ettiği istiklal mücadelesinin kazanılmasının ardından cumhuriyeti kurduğuna işaret eden Milletvekili Bayram Özçelik, “Daha sonra istikbal mücadelesine de önderlik ederek, ülkeyi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için yoğun gayret gösterdi. Bugün bizler, istiklal ruhuna ve kurtuluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak, cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla azimle çalışmaktayız.” ifadesini kullandı.
Milletvekili Bayram Özçelik, Türkiye'nin, istikrar içinde güçlenmeye, büyümeye ve demokrasinin standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam ettiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti: “Onun 'en büyük eserim' dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetini, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için mücadele verdiğimiz ülkemiz, bugün dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip ve örnek gösterilen bir konuma yükselmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bize bıraktığı eşsiz mirası, mücadele aşkını, azmini ve cesaretini gelecek nesillerimize anlatmak bizim asli vazifelerimizdendir. Bugün, ülke ve millet olarak Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda daima ileriye bakıyor, tarihimizden, medeniyetimizden ve yüce milletimizden aldığımız güçle; gelişerek, yenilenerek, yılmadan, yorulmadan, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.” Dedi.

Vefatının 83’üncü yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarına rahmet dileyen Milletvekili Özçelik, şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla andığını belirtti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.