09 Temmuz 2020 Perşembe

Ümit Özdağ İttifak Yok, Adayımız Çıkacak!..

Ümit Özdağ İttifak Yok, Adayımız Çıkacak!..

Ümit Özdağ İttifak Yok, Adayımız Çıkacak!..

15 Kasım 2018 Perşembe 19:21 TÜRKİYE

İyi Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ yaklaşan yerel seçimler öncesi Burdur'a gelerek hem ziyaretlerde bulundu hem de Atatürk Kültür Merkezinde konferans verdi. Güne Burdur Basını ile başlayan Genel Başkan Yardımcısı Özdağ Burdur'da elde edilen başarıyı hatırlatarak gecikmiş bir ziyaret olduğunu ifade etti.

İşlerine Gelince Nasıl Birleştiklerinin Bir Örneği

Geçtiğimiz hafta mecliste imar değişikliği ile ilgili oylamada Ak Parti ve CHP'lilerin birlikte el kaldırmalarına da üstü kapalı mesaj veren Özdağ, "İktidardaki statüko ile muhalefetteki statükonun işlerine gelince nasıl birlikte olduklarının bir örneği olmuş" dedi.

İyi Parti Adayları İle Yerel Seçimlere Katılacak

Yerel Seçimler öncesinde kritik ittifak söylentilerine de son noktayı koyan Özdağ, Burdur'un İyi Parti için önemli olduğunu ifade ederek kazanabilecekleri iller arasında olduğunun altını çizdi. Konuşmasının sonunda  "Burdur'da Yerel Seçimi Kazanacağız" diyen Özdağ ittifak olacağını düşünmüyorum diyerek Genel Merkezin kararlılık içerisinde adaylarını çıkararak seçimlere gidecek dedi.

Kampanyaya Akşaner'de katılacak

Seçim kampanyası başlayınca İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşaner'in de çalışmalara katılacağını ifade eden İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ gecikmiş bir ziyaret olduğunu söyledi. Bu yerel seçimlerin bundan sonraki siyasal yapılanmanın nasıl olacağının güçlü ip uçlarının vereceğini söyledi ve ulusal planda siyasal sonuçlar çıkaracak bir yerel seçim olacağını söyledi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İttifak Açıklamalarına İzzet Akbulut'tan Jet Yanıt

İttifak Açıklamalarına İzzet Akbulut'tan Jet Yanıt