Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,646 TL
  • 6,474 TL
  • 222,71 TL
  • 96.967

Petek, Kayseri'de 15 Temmuz'u Anlatacak!..

Petek, Kayseri'de 15 Temmuz'u Anlatacak!..

Reis Talimat Verdi, Komisyon Başkanı Petek Konferans ve Toplantılarda O İhaneti Anlatacak...

14 Ekim 2017 Cumartesi 15:53 TÜRKİYE

TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Türkiye’nin en önemli yazarlarının okuyucularla buluşacağı 1. Kayseri Kitap Fuarı’na Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak katılacak.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından bu hain kalkışmayı araştırmak üzere TBMM tarafından oluşturulan 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanlığını yürüten Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, FETÖ'nün ihanetini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz Türk Milletinin bu kanlı darbe girişimine karşı ortaya koyduğu tarihi mücadeleyi yazdığı "İhanet ve Direniş" adlı kitabı ile okuyucularıyla buluşacak.

Milletvekili Reşat Petek, 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 15.00’te Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde 2. Konferans Salonunda “İhanet ve Direniş” konulu bir konuşma yapacak ve gelen soruları cevaplandıracak.

REİS TALİMAT VERMİŞTİ...
Bilindiği gibi Milletvekili Petek, kısa bir süre önce 15 Temmuz ile ilgili önemli konuların yer aldığı İhanet ve Direniş kitabını imzalayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a takdim etmiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan da kendisine teşekkür ederek bu hain girişimi tüm insanlara anlatması talimatını vermişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUCAK AK PARTİ'DE KONGRE HEYECANI!..

BUCAK AK PARTİ'DE KONGRE HEYECANI!..