Realtime website statisticsRealtime website statistics

20 Temmuz 2018 Cuma

  • 4,790 TL
  • 5,616 TL
  • 190,01 TL
  • 94.082
SON DAKİKA

İstihdam Seferberliği İçin Vali Yılmaz Düğmeye Bastı!..

İstihdam Seferberliği İçin Vali Yılmaz Düğmeye Bastı!..

Vali Yılmaz, fedakarlıksa fedakarlık, hem genede hem yerelde üzerimize düşeni yapacağız...

17 Şubat 2017 Cuma 17:02 TÜRKİYE

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan “İstihdam Seferberliği, Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” çağrısı ile ilgili Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Toplantıya Belediye Başkanları, Daire Müdürleri, Odalar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Üyeleri katıldı.  TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel tarafından 2016 yılı Burdur verileri ile ilgili sunumu ile başlayan toplantıda istatislikler konuklarla paylaşıldı.

 

Seferberlikte teşviklerde var!..

 

SGK İl Müdürü Bayram Balban gerçekleştirdiği sunumda, istihdam teşvikleri ile ilgili bilgilendirmede bulunarak, çerçevesi belirlenen şartlarda mevcut personele artı olarak yeni personel istihdamı yapacak özel işyerlerinin, bu personellerin sigorta primlerinin ve vergi primlerinin devlet tarafından karşılanacağı hususlarında bilgilendirmede bulundu.

 

 

Vali Şerif Yılmaz

Hepimiz üzerine düşeni yapacağız!..

 

İstihdam Seferberliği konusunda fedakarlıksa bunu da hepimiz yapması gerekiyor. Bu sadece belli kişi kuruluşlara değil. Ama burada bu fedakarlık istenirken de aynı şekilde devletinde üzerine düşen görevi yapacağını, verilmesi gereken destekleri vereceğini bilmenizde yarar var. Bizlerde genel politikanın dışında yerelde elimizden gelen imkânlarımızla destek vermeye gayret edeceğiz.

 

 

Vali Şerif Yılmaz

Her Türlü yatırımcının yanındayız!..

 

Biz devletimizin imkanıyla, yereldeki kendi imkanlarımızla gerçekten bu millete hizmet edecek bu ülkenin gelişmesine katkı sağlayacak bu ülkede daha huzurlu ve müreffeh bir şekilde yaşanmasına vesile olacak her türlü yatırımcının yanındayız.

 

 

Vali Şerif Yılmaz

Açılan ekonomik savaşın üstesinden hep birlikte geleceğiz!..

Belki bugün aşımızı paylaşmamız gerekiyor. Çünkü bu yaşadığımız süreç gerçekten içten ve dıştan gerek PKK olsun, gerek FETÖ Terör örgütü olsun, gerek DEAŞ olsun, gerek DHKP-C olsun, adını ne derseniz deyin. İnsanlığa ülkemize karşı birileri tarafından yönlendirilmiş özellikle sükûnun bozulması için ellerinden geleni yapıyorlar. Birlikteliğimizi göstermeye devam etmemiz gerekiyor, nasıl 15 Temmuzda demokrasimize sahip çıkmışsak, yine aynı şekilde ekonomik savaşa karşı da hep beraber olmamız gerekiyor.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Azerbacanlı Vekil Pashayeva, Başkan Ercengiz'i Ziyaret Etti

Azerbacanlı Vekil Pashayeva, Başkan Ercengiz'i Ziyaret Etti