27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

İşte Borsa Başkanı Yılmaz Başar'ın Referandum Düşüncesi...

İşte Borsa Başkanı Yılmaz Başar'ın Referandum Düşüncesi...

Başar Üstü Kapalı Mesajını Verdi!..

16 Şubat 2017 Perşembe 20:15 TÜRKİYE

Bugün Kanal32 televizyonunda canlı olarak yayınlanan Gülkent’te Bugün programının konuğu olan Burdur Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar, tarım ve hayvancılık üzerine yapılan çalışmalar ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Bir dönem Burdur Isparta dostluk yolunun kısalacağı hususunda çıkan haberler sonrası yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Başkan Başar bu hususta gelen sorulara da yanıt verdi. Ilımlı ve yapıcı açıklamalarda bulunan Başkan Başar, o dönemde yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını söyledi.

Asıl öncelikler varken, bu yolun yapımının elzem bir durum olmadığını söylediğini belirten Başkan Yılmaz Başar “Benim anlatmaya çalıştığım konu çok başka yerlere gitti ve iki şehri karşı karşıya getirir pozisyonlara taşındı. Burdur’da yapılması gereken daha öncelikli yollar var dedik” dedi.

Yaklaşan referandum da soru olarak çıktığı programda Başkan Yılmaz Başar bu soruya da üstü kapalı cevaplar verdi. Evet veya Hayır demeyen Başkan Başar işdünyası istikrar istiyor dedi ve ekledi…

İŞTE O AÇIKLAMASI!..

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Rıza

25 Mart 2017 Cumartesi 22:21

i̇ngiltere'de 13.asırda (1215 de magna carta li̇bertatum ile) büyük fermanla kralın yetkileri sınırlandırılmıştır. biz ise sekiz asır sonra bir kişiye (c.başa) büyük; olmadı daha büyük yetkiler veriyoruz. demek ki hürriyet, demokrasi ve cumhuriyet değerlerini hazmedememişiz. fark burada.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Karamanlı’ya yeni Hizmet Binası

Karamanlı’ya yeni Hizmet Binası