27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Talimatına Vali Şerif Yılmaz’dan Jet Yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Talimatına Vali Şerif Yılmaz’dan Jet Yanıt

İstihdam Seferberliği İçin Çalışmalar Başlayacak

09 Şubat 2017 Perşembe 23:59 TÜRKİYE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen Ekonomi Şurasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı İstihdam Seferberliği çağrısı orada bulunan iş adamları tarafından anında karşılık bulmuştu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Valilere de çağrıda bulunmuştu…

 

‘Valilerimize tekrar bir çağrı yapıyor aynı zamanda talimatımı veriyorum’ diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘İstihdam seferberliğine mümkün olan en iyi neticeyi almak üzere şehirlerimizin tamamı da etkin şekilde katılacaktır’ diyerek yapılacak tüm izleme ve koordinasyonunda valiler aracılığı ile yapılacağını seslenmişti.

 

BUTSO Başkanı Keyik’i ziyaret etti

Ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstihdam çağrısı ile ilgili de BUTSO Başkanı Yusuf Keyik’le görüş alış verişinde bulunan Vali Şerif Yılmaz Burdur’da Oda, Borsa ve Organize Sanayi Bölgesi üyeleri ile birlikte ildeki mevcut istihdamın artması ve yeni istihdam alanlarının oluşturulması noktasında neler yapabileceklerini de masaya yatırdılar.

 

Tüm kesimlerle buluşacak, çalışmalar yapacak

 

Vali Şerif Yılmaz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik 2017 Eylem Planına” Burdur’dan güçlü bir şekilde nasıl katkıda bulunabiliriz hususunda ciddi bir çalışma yapmak için kolları sıvayacak. BUTSO  Başkan Keyik’le konu ile ilgili karşılıklı değerlendirmelerde bulunan Vali Yılmaz, önümüzdeki günlerde bu Burdur  ölçeğinde tüm kesimlerle birlikte gerekli çalışmalara başlayacak.

 

İş Adamlarına Ziyaretler Sürüyor

 

Veteriner Hekimleri Odasını ziyaret eden Vali Yılmaz burada Oda Başkanı Kazım Üstüner ve Yönetimi ile bir araya geldi. Gün içerisinde Organize Sanayi Bölgesini gezen Vali Yılmaz, Kayhan Ertuğrul Tarım Makineleri Fabrikası sahibi İş Adamı Kayhan Ertuğrul ve Arnisa Mobilya Fabrikasının sahipleri İş Adamı Orhan İlişik ve Osman İlişik kardeşleri ziyaret etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bucaklı Mehmet Sak, Yine Bucak’ı Gururlandırdı

Bucaklı Mehmet Sak, Yine Bucak’ı Gururlandırdı