20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

Burdur TSO Yönetimi Ankara'da TOBB'un 73. Genel Kuruluna Katıldı

Burdur TSO Yönetimi Ankara'da TOBB'un 73. Genel Kuruluna Katıldı

BAŞKAN KEYİK ve YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TOBB 73. GENEL KURULUNDA YERİNİ ALDI

24 Mayıs 2017 Çarşamba 16:33 TÜRKİYE

TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 73. Genel Kurul’u Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, TOBB delegeleri, camianın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubunun katılımı ile gerçekleştirildi.

TOBB 73. Genel Kurulu'na; Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yusuf Keyik, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Çeliker, Ömer Faruk Gündüzalp, Hasan Ali Daldal, Mahmut Tekin, Aykut Acun, Meclis Üyeleri Ali Gür, Ozan Kısaoğlu ve Genel Sekreter Sedat Öz katıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada “ Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadesini kullandı.​

Hisarcıklıoğlu burda yaptığı konuşmada, yeni hükümet sistemiyle güçlenen ve hızlanan yönetimde, kararlar daha hızlı alınacağını belirtirken, “Devletteki çarkların hızlanması, bürokrasinin aşılması, özel sektöre olumlu yansıyacak. Böylece Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı. Yeni hükümet sistemiyle güçlenen ve hızlanan yönetimde, kararlar daha hızlı alınıp uygulanacak. Devletteki çarkların hızlanması, bürokrasinin aşılması, özel sektöre olumlu yansıyacak. Böylece ekonomide yeni bir büyüme modelini ve kalkınma hamlesini hazırlayabileceğiz” dedi.

Türkiye’nin, son 15 senede müthiş bir ekonomik gelişme gösterdiğinden söz eden Hisarcıklıoğlu, artık yarına odaklanmak ve geleceğe birlikte yürümek gerektiğinin altını çizdi. Reform ateşini yeniden canlandırmanın önemi üzerinde duran TOBB Başkanı, hep birlikte çalışarak yeni büyüme hikâyesini tüm dünyaya göstereceklerini bildirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Evimde Sağlıklı ve Güvendeyim Ekibinden Salda Çıkarması

Evimde Sağlıklı ve Güvendeyim Ekibinden Salda Çıkarması