Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,646 TL
  • 6,474 TL
  • 222,71 TL
  • 96.967

Başkan Osman Kurt'dan Güldürürken Düşündüren Çıkışlar!..

Başkan Osman Kurt'dan Güldürürken Düşündüren Çıkışlar!..

BÖLGENİN EN İYİLERİ BURDUR'DA BULUŞTU

28 Ekim 2017 Cumartesi 14:39 TÜRKİYE

BAKSİFED'e bağlı Antalya, Isparta ve Burdur sanayici iş adamları ve kadın temsilcileri Burdur Grand Özeren otelde bir araya geldi.

En güçlüler Burdur'da Buluştu

Busiad Başkanı Osman Kurt'un daveti ile Burdur'da buluşan iş dünyasının dernek başkanları ve temsilcileri  BAKSİFED'in kuruluşunun 25. yılını bu birliktelikle kutladılar. Geceye  Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar ile Batı Akdeniz Sanayi ve iş Dünyası Federasyonu Bakanı Ali Eroğlu,  Alanya Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Akın Tabaklar, Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Turgay Akar, Antalya İş Kadınları Derneği Başkan Yardımcısı Aynur Nilgün, Antalya İşkadınları Derneği Başkanı Leman Sedef  Tuna, Antalya Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Abdullah Erdoğan, Isparta Genç Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Büyük Çam katıldı.

Kadın girişimcilere destek olun

Başkanlar tek tek yaptıkları faaliyetleri anlatarak, elde edilen başarıları ve süreçleri tek tek anlattılar. Bir noktada Burdurlu katılımcılara ufuk turu yaptıran Başkanlar, Osman Kurt Başkanlığındaki BUSİAD'a her zaman desteğe hazır olduklarının altını çizdiler. Kadın girişimciler konusunda da Burdur'un bir an önce girişim yapması gerektiğini de söyleyen Başkanlar, iş dünyasındaki kadını önemine ayrı ayrı vurgu yaptılar.

Cemaat derneklerini hedef aldı

Neşeli ama bir o kadar da düşündüren konuşması ile katılımcıları mest eden BUSİAD Başkanı Osman Kurt derneğin kuruluş tarihçesini anlatarak sözlerine Başladı. Başkanlığı Bırakmaya niyetinin olmadığını da esprili bir dille söyleyen Başkan Kurt, cemaatler yüzünden aktif olamadıklarının altını çizerek, yaşadıkların sıkıntıları da hatırlattı.

Okeye daha rahat adam buluruz

Yönetim oluştururken yaşadıkları sıkıntıları de esprili bir dille anlatan Başkan Osman Kurt, "okeye 4.cü için adam lazım desek 40 kişi buluruz. Ancak akşam yemek var bir araya gelmemiz lazım desek bir kişi gelmez" diyerek katılımcılara yaşanan durumu en net şekli ile izah etti.

Memleket için bir araya gelmeliyiz

Burdur için yapılması gereken çok iş var diyen Başkan Osman Kurt, 25. yıl buluşmasının önemine değindi. Ayda en az bir kez burdur için Burdur menfaatleri için bir araya gelmemiz gerekiyor diyen Başkan Kurt, Bir ANSİAD olamayız ama hedef olarak en azından IGSİAD olmamız gerekiyor dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Düğünde Petek, Bayramda Petek!..

Düğünde Petek, Bayramda Petek!..