Realtime website statisticsRealtime website statistics

20 Temmuz 2018 Cuma

  • 4,790 TL
  • 5,616 TL
  • 190,01 TL
  • 94.082
SON DAKİKA

Baki Varol'dan Hollanda Çıkışı

Baki Varol'dan Hollanda Çıkışı

Varol, Destek ve Birlik Mesajları verdi

12 Mart 2017 Pazar 16:05 TÜRKİYE

Hollanda ile yaşanan gerginlik sonrası Burdurlu İş Adamı Baki Varol’da birlik beraberlik vurgusu yaparak artık sağ, sol demeden tek yumruk olunması gerektiğini söyledi. 10 yıl önce Avrupa kapısında beklemeyelim dediğini, bugünde aynı şeyi tekrar söylediğini belirten Varol, “Avrupa’dan medet ummaktan vazgeçmeliyiz. Bundan sonra Avrupa Türkiye’nin kapısında bekleyecek” dedi.

Avrupa yaptığı bu hareketle bir kez daha art niyetini gösterdiğini söyleyen Baki Varol, artık Avrupa’dan medet ummaktan vazgeçmeliyiz dedi.Başbakan Yardımcısı ve Bakanlara yapılan saygısızlığı Türkiye’ye yapılmış olarak görüyorum diyen Varol, bu konuda ülke olarak birliktec hareket etmek zorundayız dedi.

Yaşananlar sonrası hükümetin dik duruşunu gururla izliyorum diyen Burdurlu İş Adamı Baki Varol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ı da sonuna kadar destekliyorum dedi. Varol birlik vurgusunu bir kez daha yineleyerek Tüm Avrupa ülkelerine bu anlamsız ve faşist yaklaşımlarına karşı bir olmalıyız dedi ve yapılanları kınadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İnce ; Validen Cumhurbaşkanı'na Kadar

İnce ; Validen Cumhurbaşkanı'na Kadar