16 Ocak 2021 Cumartesi

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BURDUR İL BAŞKANI HİKMET ÖKTE'NİN YENİ YIL MESAJI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BURDUR İL BAŞKANI HİKMET ÖKTE'NİN YENİ YIL MESAJI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BURDUR İL BAŞKANI HİKMET ÖKTE'NİN YENİ YIL MESAJI

31 Aralık 2020 Perşembe 15:27 Teknoloji

Kıymetli Hemşehrilerim; 
2020 Yılı' nı geride bıraktığımız bu günlerde yeni bir yıla girme heyecanına hep beraber ortak olmaktayız. Belki de bundan seneler sonra, gelecek nesil tarafından 2020 yılı takvimde bir sene olarak hatırlanacaktır ama bu senenin ilk gününden son gününe kadar yaşamış insanlar 2020' yi depremlerle, hastalıkla, psikolojik çalkantılarla hatırlayacaktır. Bu kadar vahim duruma rağmen, bu sene aynı zamanda birlik beraberlik ve sosyal dayanışma ruhunu da ortaya çıkarmıştır. İnancım o dur ki: Devletimizin ilk günden itibaren Covid- 19 Virüsüne karşı almış olduğu tedbirleri, bizatihi sahada uygulayan Aziz Türk Milleti bu virüsü en kısa zamanda yenecektir ve tüm dünyaya bu hususta örnek olacaktır. 

Kıymetli Hemşehrilerim; 2020 yılı aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi adına da önemli bir yıldı. 13. Düzenlenen Olağan İl ve İlçe Kongrelerimizi alnımız açık bir şekilde bitirip 2023- Lider Ülke Türkiye' ye koşacak kadroları belirledik. Buradan bir kez daha belirtmekte fayda görüyorum ki; baş başa bağlıdır. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi' nin ağzından çıkan her söz, teşkilat için emirdir. Bu çizgimizden ömür boyu taviz vermedik, Allah' ın izniyle taviz vermeyeceğiz. 

Görülen o ki: Türkiye Cumhuriyeti emperyal bir kuşatmanın içindedir. Yerli işbirlikçilerle bu kuşatma sinir merkezlerine doğru ilerlemektedir. Biz ülkücüler dün, bugün ve yarın istisnasız bir şekilde Türk Devleti hangi vakit dara düşmüşse elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk, koyacağız. Türkiye Cumhuriyeti' ni  somürgeci anlayışa yargılatmayacağız. Bunun için siyasal hayatta, beşeri münasebetlerimizde ve ekonomi girişimlerimizde milli olmak zorundayız.   Belki de bu yılın en büyük sevinç kaynağı bulunan doğalgaz rezervi olmuştur. İnancımız o ki: Kulun hesabı varsa Allah' ın da bir hesabı vardır. Yine söylüyorum Allah' ın izniyle 2023 senesi Türk' ün Cihan hakimiyetinin baslangıç senesi olacaktır. Yalnız şu hususa dikkat etmek gerekir ki: 2023 e giden yollar, 2021' den geçmektedir. Bu yüzden oncelikle birbirimizi daha çok sevip, siyasal hesapları bir kenara bırakıp çalışmalıyız. İstiklal Savaşı' nda sabretmeyi tecrübe eden aziz Türk Milleti bu süreçte de sabredecek ve nihayetinde refaha ulaşacaktır. 

Korkuya lüzum yoktur. Ülkücüler muktedirdir. 

Kıymetli Hemşehrilerim; 
Allah kalan ömrümüzü geçen ömrümüzden hayırlı kılsın inşallah. Bu sene terörden, virüsten, depremden, aile içi şiddetten  hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah' tan rahmet diliyorum. 
Biz büyük bir milletiz. Zorlukla imtihan bize atalarımızdan mirastır. 
Ben bir kez daha yeni yilınızı tebrik ediyor; sağlık, afiyet ve huzur diliyorum. 

Ne Mutlu Türküm Diyene. 
Saygılarımla...

Hikmet ÖKTE
Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ÇAVDIR BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYACAN'IN YENİ YIL MESAJI

ÇAVDIR BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KAYACAN'IN YENİ YIL MESAJI