31 Mayıs 2020 Pazar

Bayram Özçelik'in Yeni Yıl Mesajı

Bayram Özçelik'in Yeni Yıl Mesajı

Bayram Özçelik'in Yeni Yıl Mesajı

31 Aralık 2018 Pazartesi 13:23 Teknoloji

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, yeni yıl dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.

Milletvekili Bayram Özçelik, yeni yılın, ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını dileyerek, 2019'da Ülkemiz ve Burdur'umuz için daha büyük ve etkin projeler hazırlayacaklarını belirtti.

Yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni eden Milletvekili Bayram Özçelik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemiz ve milletimiz bakımından çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2018 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2019 yılına giriyoruz.
Yeni miladi yılın, aziz milletimiz başta olmak üzere bütün insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.
Ülkemizin her köşesinde dev yatırımların devam ettiği gibi de Burdur İlimizde de devam etmektedir. Geçtiğimiz 2018 yılının en büyük kazanımlarından biri de, 16 Nisan 2017’deki halkoylamasında milletimizin teveccühüyle hayata geçen yeni yönetim sistemimizin ilk seçimlerini başarıyla gerçekleştirmiş olmamızdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin fiilen uygulamaya girmesiyle ülkemiz artık koalisyonlar, krizler, muhtıralar ve darbeler dönemini geride bıraktı.
İnşallah, demokrasimizin, ekonomimizin ve devlet kurumlarımızın daha istikrarlı ve etkin işleyeceği yeni bir dönemi başlattık. Milletimiz 24 Haziran’da sandıkta ortaya koyduğu iradeyle, Türkiye’nin demokrasisine, hak ve özgürlüklerine, 16 yıldır devam eden reformlarına sahip çıktığını gösterdi.
Bu seçimlerde Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Cumhur İttifakı’nı tercih eden herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Ülkemizin büyümesi, gelişmesi, kalkınması ve hedeflerine ulaşması için yapılan bu tercihin, Türkiye’yi yepyeni ufuklara, 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonlarına taşıyacağına inanıyoruz.” dedi.

Milletvekili Bayram Özçelik “Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Bu yeni yılda herkese, mutluluk, sağlık ve başarılar dilerim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Metin Sipahi'nin Yeni Yıl Mesajı

Metin Sipahi'nin Yeni Yıl Mesajı