21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Ahmet Döğer'den Yeni Yıl Mesajı

Ahmet Döğer'den Yeni Yıl Mesajı

Ahmet Döğer'den Yeni Yıl Mesajı

31 Aralık 2017 Pazar 17:54 Teknoloji

Yeni yılınızı tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi dilerim.

Ahmet DÖĞER

Özel Avşar Lisesi Kurucu Müdürü

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Davut

13 Kasım 2014 Perşembe 09:41

Rektörün ilk görevden aldığı kişi Ömer Tekşen dir. Canla,başla Myo müdürlüğü yapan Tekşeni görevden alıp kendine kulluk edecek bir acizi müdür yaptı.Sonra Bucakta işler karışınca oraya müdür atadı. Tekşen yaş tahtaya basmaz. Bu kadar istifa eden adam var, sorun bakalım niye? Milletin canına tak ettirdiler...işten anlamayan yönetim kendini üniversite için paralayanları ruh hastası yaptı. Kim rektör olursa olsun ama işten anlayan,tecrübeli,diyalogları samimi, ona buna yamulmayacak biri olsun. İhtiyaç olmadan, akademik birimlerden talep gelmeden onun bunun adamı hoca olarak alınmasın! İpsiz sapsız, yalaka sürüngenler sürüsü koltuk sahibi yapılmasın! Kim istifa etmişse takdir etmek lazım. Böylesine koltuk sevdalısı yaratıkların olduğu bir ülkede koltuğunu tepip gidenlerin alnından öpülmeli....

mahallenin delisi

12 Kasım 2014 Çarşamba 22:34

Hayırlı olsun. Ömer hoca tarafını belli etti. Artık seçimlerden sonra ben gerçekten Rektörü destekledim filan diyemez. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü, Mehmet Akif'ten çıkacak . ISPARTA'dan gelmeyi planlayanlara oy yok. Anca sen ve senin 3-5 arkadaşın ona oy verir.

Burdurluyuz

12 Kasım 2014 Çarşamba 22:08

Tekşen hoca çocukluktan beri tanıdığım kadarıyla sakin ve mütevazi bir insandır.burdurumuzun kazancı olan belki ileride rektör olabilecek harika bir insandır.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ecevit Alan'dan Yeni Yıl Mesajı

Ecevit Alan'dan Yeni Yıl Mesajı