20 Eylül 2019 Cuma

  • 5,743 TL
  • 6,328 TL
  • 276,53 TL
  • 100.237

Petek'ten Oğuzhanspor'a Müjde!

Petek'ten Oğuzhanspor'a Müjde!

Burdur AK Parti Milletvekili Reşat PETEK'ten Bucak Oğuzhanspor'a Müjde!

17 Nisan 2018 Salı 16:57 SPOR

 Türkiye Bölgesel Amatör Lig’te mücadele eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’a AK Parti Burdur Milletvekili Reşat PETEK’in çabalarıyla maddi destek kazandırıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Milletvekili PETEK, ”Bucak Kaymakamımız / Belediye Başkan Vekilimiz Yalçın SEZGİN ve AK Parti Bucak İlçe Başkanımız Adem ŞENGÜL ile birlikte Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN’ı makamında ziyaret ettik.

 Futbolda gururumuz Bucak Belediyesi Oğuzhanspor ‘un giderlerine ve bütçesine katkı sağlamak amacıyla, takipçisi olduğumuz Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz yardım başvurusunda Spor Genel Müdürlüğü’nden 50.000,00 TL (50 Bin TL) yardım yapılması onaylanmıştır.

 Bucak Oğuzhanspor’umuzun her seviyedeki sportif katılımını cesaretlendirmek ve artırmak, uygun gelişim için kaynaklar oluşturmak, spor etkinliklerine ve hizmetlerine erişimin artmasına katkıda bulunmak için çalışmalarımız bu yönde devam edecektir.

Bucak Oğuzhanspor’a bu yardımın çıkmasında desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

YAVUZ MEHMET KAYA

10 Ocak 2015 Cumartesi 15:38

Başta Burdur ilinde çalışan gazeteciler olmak üzere tüm gazete emekcilerin gazeteciler gününü kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım

Rektörüm ;)

10 Ocak 2015 Cumartesi 14:29

Universitede yaklaşan seçim öncesi Rektor bu kahvaltıları kendi parasıyla mi devletin parasıyla mi veriyor? Umarım devlet parasıyla reklam yapmıyordur? Bir gazete de 'Burdur Basını onurlandırıldı' diyor, 1 kahvaltı ile mi onurlanacak Basin? Üzücü başlık

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur CHP 1 Saat Oturma Eylemi Yaptı

Burdur CHP 1 Saat Oturma Eylemi Yaptı