Realtime website statisticsRealtime website statistics

18 Kasım 2018 Pazar

  • 5,334 TL
  • 6,102 TL
  • 209,82 TL
  • 93.616

Onlar Burdur’un Futbol Duayenleri, MASTER

Onlar Burdur’un Futbol Duayenleri, MASTER

Futbol Grubu Master Yemekte Bir Araya Geldi

05 Ağustos 2017 Cumartesi 14:40 Spor

Burdur’un eski profesyonel ve amatör futbol oyuncularının grubu Master, bugün İstasyon Çay Bahçesinde yemekte bir araya geldi. Futboldan ve dostluklarından vazgeçmeyen grubun ortak noktası öncelikle futbol sonra bitmeyen dostlukları.

 

Burdur’da bu tür organizasyonları sık sık yaptıklarını dile getiren Grubun Lideri İhsan Kasapoğlu, amaçlarının spordan uzaklaşmamak ve devam eden dostluklarını sürdürmek olduğunu söyledi. Farklı meslek gruplarından ve siyasi görüşlerden herkesin bu grupta bir araya geldiğini söyleyen Kasapoğlu, halen daha halı saha maçları ve turnuvalarla futbol aşklarının devam ettiğini dile getirdi.

 

Futbolcu Başkan

 

Master gurubunun bir üyesi de Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz. İlerleyen yaşlarına rağmen futboldan ve en önemlisi de spordan vazgeçmeyen bu grubu takdir ettiğini dile getiren Başkan Ercengiz, kendisinin de Master gurubunun bir üyesi ve bir futbol sever olduğunu söyledi. Ercengiz, grupla zaman buldukça bir araya geldiklerini ve halı saha maçlarına katıldığını da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

özcan nalbant

07 Ağustos 2017 Pazartesi 17:48

madem eski futbol oynamış arkadaşlar bir araya gelecekse birbirini tanıyan arkadaşlar vasıtasıyla bu daha genişletilebilir.bizde azçok burburda top koşturduk burdursporda oynadık ama haberimiz olmadı böyle etkinlkiklerde bulunmak iyidir.birdahaki sefere inşaallah

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Barutlu Su ve Domates Festivali Başladı

Barutlu Su ve Domates Festivali Başladı