22 Ocak 2019 Salı

  • 5,322 TL
  • 6,053 TL
  • 220,16 TL
  • 97.955

O Ziyarette Dostluk Kazandı!..

O Ziyarette Dostluk Kazandı!..

150 Isparta Davrazlı Taraftar Stada Alınacak...

05 Ekim 2017 Perşembe 18:51 SPOR

Bucak İlçesi’nde Pazar günü oynanacak Bucak Belediye Oğuzhanspor-Isparta Davrazspor karşılaşmasına 150 rakip takım seyircisi alınacak.
Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanı Nuri Yıldırım düzenlediği basın toplantısında Pazar günü Bucak İlçe Stadı’nda oynanacak Bucak Belediye Oğuzhanspor-Isparta Davrazspor Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7. Grup karşılaşmasına 150 kişilik misafir takım seyircisi alınacağını bildirdi.
Yıldırım “Bucak İlçe Spor Güvenlik Kurulu yaptığı toplantıda TFF Spor Toto Bölgesel Amatör Lig müsabakası için Türkiye Futbol Federasyonu Stadyum ve Güvenlik Komitesi Talimatının 118’inci maddesi gereğince Bucak Şehir Stadyumunun 3 bin kişilik kapasitesinin olduğu ve misafir takım seyirci bölümüne yüzde 5 kapasite ayrıldığı, bu oranın 150 kişiye tekabül etttiği için 150 kişilik misafir takım seyircisi alınacak” dedi.
Yıldırım “geçen yıl oynanan Bucak Belediye Oğuzhanspor-Isparta Davrazspor müsabakasında gerginlikler olmuş stad kapasitesinden fazla seyirci alındığı için dışarıda bekleyen taraftarların stada girmek istemesi nedeni ile TOMA ile müdahale edilmiş ve istenmeyen olaylar yaşanmıştı. Bu yıl bu olayların olmaması için İlçe Spor Güvenlik Kurulu yaptığı toplantıda rakip takıma 150 kişilik kontenjan ayırdı” dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyüksün Ali Başkan!..

Büyüksün Ali Başkan!..