28 Şubat 2020 Cuma

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTIN FATİH!

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTIN FATİH!

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTIN FATİH!

22 Ekim 2018 Pazartesi 16:00 Spor

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Fatih ERDİN, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

PappLaszlo Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonada serbest stil 86 kiloda ABD’li David Morris TAYLOR ile karşılaşan Fatih ERDİN, rakibine karşı mağlup olarak gümüş madalya elde etti.

Elde ettiği ikincilikle gümüş madalya sahibi olan Fatih ERDİN’i tebrik eden Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ, “Fatih, katıldığı Dünya Güreş Şampiyonası’nda sadece üniversitemizi değil ülkemizi de temsil etti ve bizleri gururlandırdı. Spora ve spor alanında yaptığımız yatırımların böylesi geri dönüşlerine şahit olmak bizlere güç veriyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

uygur

03 Mayıs 2015 Pazar 22:34

O binanın yıkılması için öncü olmanız başarılı bir hamle.. gibi gözükse de ne amaç için yıkılacağı önemli. Eğer devlet binası olursa istasyon caddesi araç parkı için yeniden seferber edilmeli. Ozellestirlecekse de zaten yıkılmasın. Burdur için gerekli olan ne varsa önce ona forum yapılmalı.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAĞIŞTA BULUNANLARA BERATLARI TAKDİM EDİLDİ

BAĞIŞTA BULUNANLARA BERATLARI TAKDİM EDİLDİ