Realtime website statisticsRealtime website statistics

18 Kasım 2018 Pazar

  • 5,334 TL
  • 6,102 TL
  • 209,82 TL
  • 93.616

Burdur'da Yeni Bir Akım Başlattılar!..

Burdur'da Yeni Bir Akım Başlattılar!..

Görüş ve düşünceler farklı olsa da ortak notaları; Dostluk, spor ve BİSİKLET

30 Temmuz 2017 Pazar 15:11 Spor

Burdur’un bilinen ve tanınmış isimleri farklı görüş ve düşünceye sahip olsalar da kendi aralarında öyle bir faaliyet grubu kurdular ki hem örnek oluyorlar,  hem de unutulmaya başlayan dostluk ve birlikteliğin güzelliğini yaşatıyorlar. .

Yaklaşık bir  ay önce sabah birkaç kişi ile başladıkları bisikletli spor grubu şimdi katlanarak büyüyor. Hemen hemen her gün sabah 07.00’den itibaren yaklaşık 20 kilometre mesafede bisikletlerle spor yapan, ekibin başı ise Kurtlar Petrol ortaklarından Osman Kurt.

Yeni gelen her üyeye ise hamursuz olarak bilinen çörek, bizzat grup başı Osman Kurt tarafından hediye veriliyor. Aralarında gelenek haline gelen bu hareketin adı ise “katılım beratı”. Her gün yaklaşık 20 kilometre pedal çevirerek güne zinde başlayan ekip ise, yapılan spor sonrası soluğu simitçide alarak, kendilerine ödüllendiriyor.

Grup ise üyeleri ise Kurtlar Petrol’ün sahiplerinden Deniz ve Mehmet Kurt, Nakliyeci Samet Güneş, Özey İnşaat sahibi Hasan Ekim, Müteahhit Mehmet Genç, Üçler Ltd. Şti. ortaklarından Onur Kutluer, Avşar Lisesi kurucusu Ahmet Döğer ve Burdur CHP Eski İl Başkanı ve Mali Müşavir Süleyman Erman tarafından oluşuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

6 Saatte 17 Bin TL Ceza!

6 Saatte 17 Bin TL Ceza!