28 Şubat 2020 Cuma

Burdur Gençler Dart Müsabakası Tamamlandı

Burdur Gençler Dart Müsabakası Tamamlandı

.

21 Aralık 2018 Cuma 10:06 Spor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Gençler Kız-Erkek Dart İl Birinciliği yarışması Burdur Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda çekişmeli geçen müsabakalar ile sona erdi.

    Genç Kızlar kategorisinde Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Tefenni Barutlusu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Burdur Lisesi üçüncü, Karamanlı Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

    Genç Erkekler kategorisinde Tefenni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Burdur Lisesi üçüncü, Karamanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

    Dereceye giren takımlara ödülleri Spor ve Okul Sporları Şube Müdürü Mustafa Kemal Sever, Burdur Lisesi Müdürü İbrahim Çetin, Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu İl Temsilcisi Yeliz Gider ve Beden Eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

bucakta hersey olabiir

21 Haziran 2015 Pazar 00:54

Mevzu bahis bucaksa hersey mudahil olabilir ...

Acı sipsi sesi...

22 Haziran 2015 Pazartesi 09:00

Sayın Burdur da yaşayan Kardeşler şunu çok iyi şekilde kabul edin ki, hem belediye ve hem de son milletvekilliği seçimlerinde çok büyük hatalar olduğunu bebeğe sorsanız bile size söylerdi. Bu konuda Burdurun elebaşı siyasi aktörlerinin maalesef büyük hataları var ve yapmaya da devam ediyorlar. Bir takım kişilerin ego ve ene leri yüzünden iktidarda ki hükümet Burdur da hem Belediye başkanlığını hem de bir milletvekilini bile bile yedi. Oldu ile öldünün çaresi yoktur, Biri birinizi yiyeceğinize her biriniz ayrı telden çalacağınıza karşı rakiplerinize zil takıp oynatacağınıza nefislerinize hakim olun. Bir daha bu hatalara düşmemek için çareler arayın. Yoksa gelecek belki altı ay belki iki sene sonra seçimde Bayram beyi koysanız bile bu kafayla gidilirse bir kalan milletvekilini de kaptıracaksınız. Aklınızı başınıza toplamazsanız diğerleri Kına yakacak haberiniz olsun. Saygı ve hürmetlerimle.

isimsiz

21 Haziran 2015 Pazar 04:10

Adamlar akıllı 3 de Bucakli oldu niye ak parti 2 cikarsinki diğerlerine çalıştılar

mehmet

20 Haziran 2015 Cumartesi 09:51

akp bucak ilçe başkanı emrullah ünal şeçimi kaybetmek için uğraştı parti seçim börosuna gelen insanlara hoş geldiniz kendisine demedi yönetim kuruluda hoş geldin demedi sayın vekilimiz reşat peteği doğru dürüst gezdirmedi bucak organize sanayiye adayı getirmediler sadece zengin birkaç mermerciye götürdüler zaten onlarda akp li diğer mermer fabrikalarını gezdirmediler diğer fabrikaları mhp adayı tek tek ziyaret etti emrullah ünal kasten reşat peteği gezdirmedi partide bile mikrofono aday reşat peteğe vermek istemedi verdiyse bile geç saatlerde parti müşterileri dağılırken verdi

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP'li Mehmet Göker'in Hedefinde Tarım Bakanı Var...

CHP'li Mehmet Göker'in Hedefinde Tarım Bakanı Var...