21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,423 TL
  • 6,202 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

BOMBA GİBİ GELİYORLAR!..

BOMBA GİBİ GELİYORLAR!..

GÖLHİSARSPOR'A MİLANO TRANSFERİ!..

24 Ağustos 2017 Perşembe 16:34 SPOR

Geçtiğimiz sezonu şampiyon tamamlayarak bu yıl Bölgesel Amatör Futbol Ligi'nde (BAL) Bucak Oğuzhanspor ile birlikte Burdur'u temsil etme hakkı elde eden Gölhisarspor, yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor.
24 Eylül'de başlayacak yeni sezon öncesinde takımdaki oyuncu kadrosunu zenginleştiren Gölhisarspor, İtalya'nın Milano kentinde bir 3.Lig takımından Senegal doğumlu forvet Ali'yi de renklerine bağlamaya hazırlanıyor.
Hali hazırda geçtiğimiz yıldan Emanuel Obek isimli bir yabancı ile yoluna devam eden Gölhisar'da eski oyunculardan Nijeryalı Tuhaep Adayemisilver isimli oyuncu ile yeniden sözleşme imzalanacak.

GÖLHİSARSPOR - KUVEYT 1.LİG TAKIMIYLA KARŞILAŞIYOR...
Gölhisar Stadı'ndaki bakım nedeniyle yeni sezon hazırlıklarını Tefenni Stadı'nda devam ettirdiklerini belirten Gölhisar Spor Kulübü Başkanı Hamit Öncü, 3 yabancı oyuncunun yarınki kampta yerlerini alacaklarını belirterek, Antalya Side'de Kuveyt'in 1.Lig takımlarından biriyle hazırlık maçı yapacaklarını açıkladı.
Başkan Hamit Öncü, Antalya Side'deki Emirhan Otel Sahası'nda saat 17.00'de oynanacak olan maça, Antalya'da yaşan tüm Burdur ve Gölhisarlıları davet ettiklerini açıkladı.

"İYİ BİR ÇIKIŞ YAKALADIK"
Gölhisarspor'un son süreçte iyi bir çıkış yakaladığına dikkati çeken Başkan Öncü, bayramdan sonra takımın konaklama ve tesis sorunun çözüm bulacağını ifade etti.
Öncü, kulübe verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Ramazan Canural'a, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Tefennigücü Kulüp Başkanı Tahir Ceylan'a teşekkür etti.

"SÜRPRİZ TAKIMLA HEDEFİMİZ BÜYÜK"
"Hedefimiz Çok Sürpriz Bir Takım Yapmak" yapmak diyerek sözlerine devam eden Öncü, amaçlarının bu sezonda 'Fairplay' ödülünü alabilmek ve profesyonel lige yükselmek olduğunu belirtti.
İlçe tanıtımını kendilerinin spor vasıtasıyla yaptıklarını vurgulayan Öncü, tüm Gölhisarlı iş adamları ve vatandaşlardan da destek beklediklerini belirtti.

GÖLHİSAR'DAKİ FUTBOL ŞÖLENİNE DAVET!
Öncü son olarak, Gölhisar Stadı'ndaki çalışmaların son aşamaya geldiğini müjdeleyerek, "Gölhisar'ımızda saha bakımı yapıldı, maçlar artık burada oynanacak. Tüm sporseverleri de 24 Eylül'den itibaren futbol şölenine bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Doğukan ACAR / Bomba15 Özel

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ÇOBAN BÜŞRA, ÜNİVERSİTELİ OLDU!..

ÇOBAN BÜŞRA, ÜNİVERSİTELİ OLDU!..