blog statisticsblog statistics

19 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,029 TL
  • 4,994 TL
  • 174,81 TL
  • 112.102
SON DAKİKA

İstifalarla İlgili Başkan Recep Aydın Konuştu

İstifalarla İlgili Başkan Recep Aydın Konuştu

Hedeflerine ulaşamayınca istifa ettiler

07 Ocak 2017 Cumartesi 13:11

Yaşanan istifalarla ilgili konuşan Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın, yalnızca 4 kişinin istifa ettiğini söyledi. Ak Partiye geçtiği günden itibaren istifa eden kişilerin sürekli olarak ard niyetli çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Aydın, böylelikle aramızdaki uyumsuzlar ayıklandı dedi. Gelecek herkes ile rahatlıkla çalışırız diyen Başkan Aydın, bizim için gelecek kişinin siyasi görüşü önemli değil diyerek, yapılan istifalarla aramızdaki uyumsuzlar ayıklandı dedi.

4 kişi İstifa etti

İstifaların tarih ve isimlerini de açıklayan Başkan Aydın,  “02.01.2017 tarihinde bld meclis üyesi Ali Yöntem 06.01.2017 tarihinde Ramazan canbaz. Mehmet kunat. Bülent dinler istifa dilekçeleri ni belediye getirmişlerdir. Kanun gereğince 06.01.2017 belediye meclis toplantımızda istifalari gündem maddesi ne alındı oy çokluğu ile 4 bld meclis üyelerinin istifaları kabul edilerek kaymakamlık oluruna sunuldu karar kesinlestikten sonra ilçe seçim kurulu na kurumumuzun müracaatı ile yedek üyeleri talep edilecektir” dedi.

Amaçlarına ulaşamayınca istifa ettiler!..

İstifaların nedeni ile ilgili olarakta belediyeden beklentileri ve rantları varmış demek ki diyen Başkan Recep Aydın, “Belediyenin her türlü imkânlarından sonuna kadar faydalanmak için ard niyetli ne kadar davranış varsa gösterdiler. Geçiş yaptığım günden itibaren sürekli karşımızda olup, yaptığımız tüm çalışmalara bir şekilde engel olmaya çalıştılar. Bu kişiler hedeflerine ulaşamayınca istifa ettiler. Aramızdaki uyumsuzlar böylelikle ayıklanmış oldu” dedi.  Başkan Aydın  yeni göreve gelecek kişilere de başarılar diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Süt Desteklemelerinde FETÖ temizliği

Süt Desteklemelerinde FETÖ temizliği