Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Ölen 17, Öldüren 19 Yaşında!...

Ölen 17, Öldüren 19 Yaşında!...

Vahşi Cinayetin Sebebi Kıskançlık...

02 Ocak 2018 Salı 16:09 POLİS ADLİYE

Ağlasun'da geçtiğimiz gün meydana gelen vahşi cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ağlasun Meslek Yüksekokulu Posta Hizmetleri Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Furkan K.'nin, kız arkadaşı Havsa Sultan Kız Meslek Lisesi öğrencisi Ayten Keklik'i önce bıçaklayıp sonra yastıkla boğduğu ve sonra ihtihara kalkıştığı olayla ilgili detaylar gün yüzüne çıkıyor.

Babaya Göre Kıskançlık

Baba Erdinç Keklik açıklamasında kızlarının kıskançlık yüzünden öldürüldüğünü söyledi. Ağlasun'a kendisinin bilgisi dahilinde gittiğini söyleyen Baba Erdinç Keklik, “Aynı gün akşam geri dönecekti. Yılbaşını evde birlikte geçirecektik ancak dönmedi. 15 gün önce habersiz Mersin’e gelmiş ve kavga etmişler. Hatta kızımı orada tehdit etmiş. Kızım ayrılmak istiyordu. Burada ‘Seni başkalarına yar etmem.’ demiş. Burdur’a geldikten sonra ise telefon açıp ‘her şey için özür dilerim’ diyerek barışmışlar. Günübirlik gönderdik ama maalesef ölüm haberi geldi"

Bıçakladı, ölmeyince boğdu

Yapılan ilk müdahale ve tedavi sonrası ifade veren Furkan K., Ayten Keklik’in sevgilisi olduğunu ve Mersin’den yanına geldiğini söyledi. Evde birlikte kaldıklarını söyleyen Furkan K., Ayten Keklik’in kendisini aldattığı için birlikte intihar kararı aldıklarını iddia etti. Bir intihar mektubu hazırladıklarını ileri süren Furkan K., gece yarısı Ayten Keklik’i bıçakladığını, ölmemesi üzerine yastıkla boğduğunu anlattı. Furkan K., olay sonrası kendi bileklerini ve boğazını da kestiğini söyledi.

Mezarlıkta intihara kalkışmış

Furkan K.’nin hastanedeki ifadesinde, olay sonrası önce mezarlıkta intihara kalkıştığı iddiası üzerine mezarlığa giderek inceleme yaptı. Sakarca Mahalle Muhtarı Ekrem Akıncı ile birlikte mezarlıkta arama yapan polis, Furkan K.’nin intihar etmeye çalışırken kopan, ağaca bağlı çamaşır ipini bularak polis merkezine getirdi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ttt

03 Ocak 2018 Çarşamba 11:20

bence okulu kapatın merkeze çekin sıkıntılı

ÖMÜR VANLIOĞLU

14 Kasım 2014 Cuma 17:03

beter olun:D tayyörgiller:D

yazıklar olsun

14 Kasım 2014 Cuma 16:52

Bu haberin neresi yanlı? Yazıklar olsun karalamayın şu arkadaşları adamlar işini yapıyor. Allahtan ve iyiki varlar.

vedat GÜR

14 Kasım 2014 Cuma 13:31

güncel oldugun kadar yanlıda olmasan güzel olacak ama ipin 6 oka dolaşmış :)

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eşi ve Personelinden Yalçın Sezgin'e Sürpriz Doğum Günü

Eşi ve Personelinden Yalçın Sezgin'e Sürpriz Doğum Günü