20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

Hem Suçlu Hem Güçlüydüler!..

Hem Suçlu Hem Güçlüydüler!..

Bu Kadarına da Pes Artık! / İşte, İnsanlığın Geldiği Son Nokta!

25 Ağustos 2017 Cuma 18:10 POLİS ADLİYE

Burdur merkeze bağlı Gökçebağ köyünden motosikleti ile yola koyulan 23 yaşındaki Yunus Macit, Kışla mahallesi civarına geldiğinde seyir halinde iken içinde iki kişinin bulunduğu siyah bir araç bir anda direksiyonu Macit'in kontrolünde olan motorun önüne kırdı.

Motordan düşme tehlikesi ile burun buruna gelen Yunus Macit yapılan hareketten dolayı sinirlenince aracın arkasından bağırmaya başladı. Bağırma seslerini duyan araçtakiler inip motorun önünü kesti ve 23 yaşındaki motor sürücüsü olan Yunus Macit’i kolundan ve bacağından bıçaklayarak yaraladı.

Yaşanan bu çirkin olaydan sonra şahıslar araçlarına binip kaçmaya başladı ve izlerini kaybettirdi.

Darp edildikten sonra olay yerinde baygınlık geçiren Macit, kısa bir süre sonra kendine gelince yoldan geçenlerden yardım istedi.

Yol kenarında yaralı halde yoldan geçenlerden yardım isteyen Macit'in imdat seslerine kimse kulak asmayınca Macit, o haliyle motoruna atlayıp Burdur Devlet Hastanesi'ne gitti.

Macit’in tedavilerinden sonra hayati tehlikesinin bulunmadığı tespit edildi.

Ancak yaşanan bu olay hem trafikte motosikletlere karşı uygulanan vurdumduymazlığı, hem de yaralı bir insana karşı yapılan muameleyi bariz bir şekilde ortaya koydu. Gelinen bu nokta adeta yürekleri sızlattı...

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BİR KÖY MUHTARININ İSYANI! (Video)

BİR KÖY MUHTARININ İSYANI! (Video)