Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,646 TL
  • 6,474 TL
  • 222,71 TL
  • 96.967

Burdur'da Bankamatik Hırsızlığı

Burdur'da Bankamatik Hırsızlığı

BURDUR EMNİYETİ KISA SÜREDE FAİLLERİ YAKALADI

16 Kasım 2017 Perşembe 13:21 POLİS ADLİYE

1Burdur'un Bahçelievler Mahallesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu girişinde bulunan ATM’ nin kart okuma kısmının yapıştırıcı madde kullanılarak etkisiz hale getirildiği ve aynı yerde bulunan başka bir ATM’ nin kart okuyucu kısmına aparat yerleştirildiği tespit edildi.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen G.T.(37), M.G.Ö.(32), M.D.(37), K.G.(56) ve Azerbaycan uyruklu M.T.(37)  isimli şahıslar yapılan operasyonla yakalandı. 

“Bilişim ve Banka Sistemleri Aracılığıyla Hırsızlık” ve “Banka ve Kredi Kartlarının Kötüye Kullanılması” suçlarından işlem yapılan şüphelilerden G.T., M.G.Ö. ve M.D. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanırken, K.G. ile M.T. isimli şahıslar ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

Mehmet

24 Ekim 2014 Cuma 10:45

tAMAM KABUL İÇKİLİ BÖLGE İŞİNE TEPKİ KOYMAK GAYET GÜZEL, BUNA TEPKİ KOYANLAR 2007 YILINDA DOMUZ ETİ SERBEST BIRAKILIRKEN KASAPLIK ET SINIFINA ALINIRKEN NEDEN BÖYLE BİR TEPKİ ORTAYA KOYMADILAR, KENDİLERİ YAPARLARSA HAK BAŞKASI YAPARSA BATIL YAZIKLAR OLSUN...

Ahmet

24 Ekim 2014 Cuma 07:50

CHP yolsuzlukların kapatılmasına tepki olarak çelenk bırakmıştı sizde alakasız bir konu için bunu yapıyosunuz. O kadar abartıldıki bu içkili bölge konusu. Zaten o bölgelerin çoğunda içkili mekan var. İstasyon caddesinde içkili kena yokmu? susamlıkta içki yokmu? göl tarafında içkili mekan yokmu? kışla caddesinde içkili mekan yokmu? sanki içkili bölge olunca heryer batakhanemi olacak? Madem bu kadar rahatsızdınız 2004\'den 2014\'e kadar akp belediyesi vardı. oluklaraltını neden kapatmadınız içkiye? Ve diğer yerleride tabiki... Boşuna gündem yaratmayın artık. Rahat bırakında herkes işine gücüne baksın.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vali Şerif Yılmaz Şehit ve Gazi Yakınları İle AYLA Filmini İzledi

Vali Şerif Yılmaz Şehit ve Gazi Yakınları İle AYLA Filmini İzledi