23 Eylül 2020 Çarşamba

BURDUR EMNİYETİNDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

BURDUR EMNİYETİNDEN UYUŞTURUCU OPERASYONU

.

14 Nisan 2020 Salı 16:16 POLİS ADLİYE

Burdur Valiliğinden yapılan açıklamaya göre İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmada, uyuşturucu/uyarıcı madde ticareti yaptıkları tespit edilen C.E.Ç. ve S.D. isimli şahıslara ait ikamette yapılan aramada; 0,42 gram metamfetamin maddesi, 14 adet kullanımı kontrole tabi hap ve 1 adet uyuşturucu öğütmede kullanılan aparat ele geçirildi.

Yürütülen soruşturma kapsamında ayrıca adı geçen şüpheli şahıslardan uyuşturucu/uyarıcı madde sattın alan 3 şahıs hakkında da TCK 191. Maddesine Muhalefet (Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak) suçundan işlem yapıldı.

Konuyla ilgili olarak  C.E.Ç. ve S.D. isimli şüpheli şahıslar ve bu şahıslara yardım ettiği tespit edilen C.C. isimli şahıs yakalanarak TCK 188. Maddesine Muhalefet (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) suçu kapsamında tahkikata başlandı.  Yapılan tahkikat sırasında C.C. isimli şahıs işlemlerinin ardından serbest bırakıldı, 13.04.2020 günü adli mercilere sevk edilen şüpheli S.D. isimli şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, C.E.Ç. isimli şahıs ise tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ 54 KAPASİTE İLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ 54 KAPASİTE İLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI