Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Kasım 2018 Pazartesi

  • 5,334 TL
  • 6,099 TL
  • 209,82 TL
  • 93.616

Şehit Ateşi Isparta’nın da Yüreğini Yaktı

Şehit Ateşi Isparta’nın da Yüreğini Yaktı

Şehit Polis Durmuş Öcal Daha 21 Yaşındaydı

11 Aralık 2016 Pazar 17:11 ISPARTA

İstanbul'daki hain patlamada komşumuz Isparta’nın bağrına da ateş düştü. 21 Yaşındaki 5 aylık polis Durmuş Öcal bu hain saldırıda şehit oldu. Şehit polis memuru Durmuş Öcal'ın Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olduktan sonra 8 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde göreve başladığı kaydedildi.Bekar olan Durmuş Öcal'ın 2 kardeşinin bulunduğu öğrenildi.

Evi Bayraklarla donatıldı

Isparta’nın  Doğancı Mahallesindeki bulunan baba ocağına Isparta Belediyesi tarafından bayraklar asıldı. Şehidimizin evi ve çevresinde polis ve askeri yetkililer güvenlik önlemi için hazırda bulunurken akraba ve yakın çevresi şehidin evini yalnız bırakmadı. 
 

Haberi alır almaz İstanbul’a gitmişler

Şehit polisin ailesine haber vermek için gelen yetkililer baba Şerafettin Öcal ile anne Keziban Öcal'ı evde bulamadı. Şehit polisin merkez Doğancı Mahallesi'nde oturan annesinin dün akşam, babasının ise bu sabah acı haberi alıp İstanbul'a gittiği kaydedildi.  Ailenin yakınları ve komşuları da eve gelerek beklemeye başladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

14 Aralık 2016 Çarşamba 09:02

Melek yüzlü gencimize kıyanlara lanet olsun.Allah gani gani rahmet eylesin.Yüreğim yanıyor Allah tekrarını göstermesin.AMİN.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Faki'den nöbet tutan polislere ziyaret

Başkan Faki'den nöbet tutan polislere ziyaret