Realtime website statisticsRealtime website statistics

18 Kasım 2018 Pazar

  • 5,334 TL
  • 6,102 TL
  • 209,82 TL
  • 93.616

Meddem Gücüne Güç Katıyor

Meddem Gücüne Güç Katıyor

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Beşir Andaç Aksoy Meddem’de

07 Mart 2017 Salı 20:37 ISPARTA

Özel Meddem Hastanesi uzman hekim sayısını artırarak gücüne güç katmayı devam ediyor.

Bugüne Kadar birçok başarılı operasyona imza atmış olan , Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op.Dr. Beşir Andaç Aksoy’da Meddem Hastanesi Ailesine Katıldı.

Uzun yıllardır Isparta halkına hizmet eden, gerek Eğridir Kemik hastalıkları hastanesinde yaptığı başhekimliği, gerekse yaptığı birçok başarılı operasyon ile Isparta bölge halkının sevgisini kazanan Op.Dr. Beşir Andaç Aksoy Meddem hastanesinde Hasta kabulüne başladı .

Hastane Başhekimi Uzm.Dr. Kumru Aygül yaptığı açıklamada “ Op.Dr. Beşir Andaç AKSOY’un kadrolarına dahil olmasından memnuniyetini belirterek, Dr bey Isparta’nın yakından tanıdığı ve hasta odaklı yaklaşımı ile oldukça başarılı ve sevilen bir hekimi , kendisi ile beraber olmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.”

Meddem Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Kumru Aygül , çok yakında kadrolarına farklı branşlarda bir çok Akademik ve Uzman hekimin de dahil olacağı müjdesini verdi.

Op. Dr. Andaç Aksoy Kimdir?

 

1977 Diyarbakır’da doğdu. Daha sonra ailesinin Mersin’e taşınması ile Mersin’de büyüdü. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden İhtisaslı, 2001 yılından bugüne kadar, Eğirdir Kemik Hastanesi’de içinde olmak üzere, Yalvaç Devlet Hastanesi, Isparta Devlet Hastanesi ve özel bir hastanede görev yaptı.

Evli ve 1 erkek çocuk sahibi Op. Dr. Beşir ANDAÇ AKSOY ayrıca profesyonel dalış eğitmeni, yıllarca basketbol oynadı, su altı fotoğrafçılığının yanı sıra kayak ve motorsiklet tutkusuda hobilerinin arasında Kendisine Meddem Hastanesinde başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Recep TOKGÖZ

08 Mart 2017 Çarşamba 08:51

Sayın meddem yetkilileri hastamız bucak devlet hastanesinden hastanenize acil olarak sevk edilmiş olup, acile varınca yaklaşık bir saat çişini yapmak için örnek arandı bulunamadı. Böylemi övüyorsunuz hastanenizi.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakalım uyacaklar mı? Kurumlarda artık araç yasak, bisiklet olacak!..

Bakalım uyacaklar mı? Kurumlarda artık araç yasak, bisiklet olacak!..