21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,423 TL
  • 6,202 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Ispartalı Reklamcıdan Milli Mutabakata Tam Destek

Ispartalı Reklamcıdan Milli Mutabakata Tam Destek

Ispartalı Reklamcıdan Milli Mutabakata Tam Destek

17 Ocak 2018 Çarşamba 08:37 ISPARTA

ISPARTA'da HD Reklam ve Süs Dünyası Sahibi İş Adamı Nurkaya Dursun, AK Parti ve MHP'nin cumhurbaşkanlığı seçimleri için birlikte hareket etme kararı almasının ardından destek vermek amacıyla Isparta sokaklarında bir çalışma başlattı. İş Adamı Dursun, hazırladığı pankartla Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin fotoğrafını ve İstiklal Marşı'ndan bir kıta yazdırdı. Sokağa astıran Dursun, biz hazırız mesajı verdi.

2014 yılında yapılan "Evet", "Hayır" referandumunda "Evet" kampanyası yürüterek yine sokaklara afişler asan ve kampanyayı yürüterek Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı alan Isparta'nın iş adamlarından Nurkaya Dursun bir süre önce açıklanan milli mutabakata kayıtsız kalmadı. O seçimden sonra da İş Adamı Dursun'a Cumhurbaşkanı Erdoğan imzalı fotoğraf hediye edilmişti.

İş Adamı Dursun şimdi de milli mutabakat öncesi dükkanının önüne ve Isparta sokaklarına afiş astırdı. Afişte ise "Milli Mutabakatımız Hayırlı Olsun" yazdırarak tam destek verdi. Türkiye'de hiç yapılmamış bir çalışmaya imza atarak ilk destek veren kişi oldu. İş Adamı Dursun, ayrıca referandum ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi önümüzdeki yapılacak seçimlerde de ailem, personelim ve dostlarımla tam destek veriyoruz dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Doğrusu Bu

17 Ocak 2018 Çarşamba 09:09

Sn Nurkaya DURSUN.Sizin için her şey güzel.Yandaş başta olsunda ülkeye ne olursa olsun umrunuzda değil.Sen bunları yapacağına Bir pazara çık,Markete git,Kasapa git,Yakıt istasyonlarına git vel hasıl herhangi bir yere git.Ülke yangın yerine dönmüş her şey ateş pahası sen bunları gör yaşa ve ondan sonra bi****a yaramayacak olan afiş hazırla.Düne kadar birbirlerine ağıza alınmayacak söylemler ile saldıranlar bugün kol kola kucak kucağa oldular.Korkunun ecele faydası yoktur.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bahçeşehir  Okul Kabul Sınavları Başlıyor

Bahçeşehir Okul Kabul Sınavları Başlıyor