Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Esnaf Odalarından üyelerine hastane anlaşması

Esnaf Odalarından üyelerine hastane anlaşması

Özel Hastanenin Her Hizmetinden %20 İndirim

15 Aralık 2016 Perşembe 22:55 ISPARTA

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği ve Isparta Özel Davraz Yaşam Hastanesi arasında yaklaşık 11 bin esnafın faydalanabileceği indirim protokolü imzalandı. Bugün Esnaf Odaları Birlik binasında yapılan imza töreninde yapılan protokol sayesinde esnafların hastanenin tüm hizmetlerinden Yüzde20 indirim ile tedavi olabilecek.

Hastanenin her imkanından yüzde 20 indirim

Burdur’a özel bir indirim oranı ile Sisteme kayıtlı tüm esnafların bu hizmetten faydalanacağını söyleyen Özel Davraz Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Bayram Güven Protokolde bazı branşlarda bazı hekimlerden ücret alınmayacağı şekilde maddelerinde olduğunu hatırlattı.

11 Bine Yakın esnafımız faydalanacak

Yapılan anlaşmadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Recep Kalkan Burdur genelindeki tüm ilçeler ile ilimizdeki esnafların tamamının faydalanabileceği bir anlaşma yapıldığını söyledi. Sivilde kayıtlı 11 bine yakın esnafın olduğunu belirten Başkan Kalkan, “bu arkadaşlarımız Isparta’ya gittiklerinde yüzde 20 indirim alabilecekler. Şimdiden Tüm hastane yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Umarım esnaf arkadaşlarımızdan aldıkları hizmetten dolayı memnun dönerler” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Melli'nin İncirine Coğrafi İşaretleme

Melli'nin İncirine Coğrafi İşaretleme