05 Aralık 2020 Cumartesi

TOBB UND GENEL MÜDÜRÜ, BUCAKTSO’YU ZİYARET ETTİ

TOBB UND GENEL MÜDÜRÜ, BUCAKTSO’YU ZİYARET ETTİ

,

21 Ocak 2020 Salı 14:36 İLÇELER

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Uluslararası Nakliyatçılar Derneği ortaklığında faaliyet gösteren TOBB UND Lojistik Yatırımlar A.Ş’nin (TOBB UND) Genel Müdürü Sayın Mehmet Uylukçu, TOBB UND Uzman Yardımcısı Sayın Amina Akan ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda TOBB UND Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu ziyaret etti.
Başkan Meçikoğlu, öncelikle TOBB UND yönetiminde beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum Sayın Mehmet Beyin ve Sayın Amina Hanımın ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha çok bir araya gelerek, Bucak için güzel projeler yapacağız. Başkan Meçikoğlu ayrıca; İlçemizin ve bölgemizin genel ekonomisi hakkında bilgi vererek, ekonomik işbirlikleri ve ticari ilişkilerin güçlendirilmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini dile getirerek, Bucak’ta faaliyet gösteren Lojistik firmalarını yerinde inceleyip yetkililerden bilgi aldıklarını ifade etti.
TOBB UND Lojistik Yatırımlar A.Ş’nin (TOBB UND) Genel Müdürü Sayın Mehmet Uylukçu, Başta TOBB UND Lojistik Yatırımlar A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu olmak üzere, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis üyelerine ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, ülke ekonomisi için lojistiğin önemli olduğunu ve karayolu taşımacılığının gelişmesi için birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Ziyaret sırasında lojistik sektörünün sorunları ve bu sorunların çözümüne yönelik görüş alışverişinde de bulunuldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BTB Başkanı Gündüzalp: İhracat Devlet tarafından desteklenmeli

BTB Başkanı Gündüzalp: İhracat Devlet tarafından desteklenmeli