Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,646 TL
  • 6,474 TL
  • 222,71 TL
  • 96.967

Süleyman Mutlu Basınla Bir Araya Geldi

Süleyman Mutlu Basınla Bir Araya Geldi

Yeni Dönemde Aday Olmayacak

31 Mayıs 2017 Çarşamba 18:49 İLÇELER

İlk genel kurul toplantısında yeterli çoğunluğu toplayamayan Bucak Oğuzhanspor önümüzdeki Cumartesi günü son kez bir araya geliyor. Yönetim ile birlikte bugün basın karşısına geçen Başkan Süleyman Mutlu hem soruları cevapladı, hem de değerlendirmelerde bulundu. Daha öncesinden yönetime istifasını sunan ancak kabul görmeyen Süleyman Mutlu bu kez aday olmayacak.

Bucak Oğuzhanspor'un şampiyonluğu sayesinde Amatör Ligte Gölhisar Spor'unda mücadele edeceğini hatırlatan Mutlu, bunun Burdur için büyük bir kazanım olduğunu söyledi.  Teknik heyet ve oyunculara teşekkür eden Mutlu, 25 kişilik yönetim içinde sadece birkaç kişinin özveri ve desteği ile bugünlere gelindiğini ifade ederek kendilerine şükran ve minnetlerini sundu. Bucak halkına çok güzel atmosferler yaşattık diyen Mutlu, " Maddi imkansızlıklar ve sıkıntılarla birlikte yaşadığım adli olaylar sonrası takım bir süre yalnız kaldı. Sahip çıkanlarda oldu karşı çıkanlarda oldu" diyerek bucak halkına kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.

İstifamı sunmuştum!..                                                  

Sezon içerisinde yönetime istifasını sunduğunu söyleyen Mutlu, "Yönetim Kurulu toplantımızda ben arkadaşlara istifamı sundum ancak, kabul görmedi ve sezon sonuna kadar hep birlikte mücadelemizi yaparak bugünlere getirdik" dedi.

Her türlü maddi imkansızlıklar ve yaşananlara rağmen Bucak Oğuzhanspor'un tarih yazdığını ifade eden Mutu, "2500 kişilik stadımızı hep doldurduk ve taraftar grubumuzla deplasmanlarda yerimizi aldık" dedi.

 

Bucak'ın neferi olarak desteğim sürecek

Yeniden aday olmayacağını yineleyen Mutlu, "Cumartesi günü yapılacak genel kurul toplantısında bir bayrak değişim olacak. Ben görevimi noktalamayı düşünüyorum ve noktalayacağım. Yönetimden veya başka bir arkadaş guruplarından takıma talipli olmalarını istiyoruz.Oğuzhansporu kaldığı yerden ileriye götürmelerini istiyorum. Ben yine bu takımın bayrağını yere düşürmeden desteğimi sürdüreceğim" diyerek genel kurulun hayırlı uğurlu olmasını diledi. Mutlu, "Kim aday olursa olsun güzel işler yapacağına inanıyorum. Bucak sahipsiz kalmadı ve kalmayacak. bizde bir nefer olarak yanlarında olacağız" diyerek desteğini sürdüreceğinin sözünü de verdi.

Tek destek Özçelik'ten Geldi

Toplantıda yöneltilen bir soru üzerine takıma vekillerin desteği hakkında da kısa bir açıklama yapan Süleyman Mutlu, "Maddi konuda Spor Toto Teşkilatı'ndan 30 bin TL geldi Bayram Özçelik'in aracılığıyla. Ayrıca yine Ankara'dan bir iş adamından da 20 bin TL bir destek buldu Bayram Özçelik. Fakat Reşat Petek'ten bir destek olmadı.Dolaylı yönden bir desteği de gelmedi diye biliyorum ben" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Son Dakika!.. Seçilmiş Başkan Gözalında

Son Dakika!.. Seçilmiş Başkan Gözalında