Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Son Kaza Muhtar Hasan Durmaz’ı Çileden Çıkardı!..

Son Kaza Muhtar Hasan Durmaz’ı Çileden Çıkardı!..

Muhtar Durmaz; Defalarca talepte bulunduk!.. Ölenlerin vebali üzerinize!..

23 Aralık 2017 Cumartesi 20:20 İLÇELER

Bucak Kestel ve Karaaliler köyü arasında bulunan kanala uçun işçilerin yaşadıkları durum Kestel Köyü muhtarını isyan ettirdi. Sık sık kazanın meydana geldiği yer ile ilgili defalarca müracaat yaptığını söyleyen Muhtarı Hasan durmaz, ölenlerin vebalini isteklerini yerine getirmeye siyasetçilere bağladı.

Köyde parke işi yapan işçiler akşam mesai sonrası Karaaliler Kestel arasında bulunan dar köprüden geçişleri esnasında kanala uçtular. Meydana gelen kazada  araç içerisinde bulunan Mustafa Çelikkaya (41) olay yerinde hayatını kaybederken, Ali Güneş, Ahmet Esen, Genco Hacıoğlu, Eyüp Kozan ve Fikri Başar yaralanarak Bucak Devlet Hastanesine kadırıldı.

Muhtarın haklı isyani!..

Bağlantı yolunun küçük bir köprüyle bağlandığı bu yer,  daha öncesinde de sık sık kazaların yaşanmasına neden olmuştu. Yaşanan kazalar nedeni ile Muhtar Hasan Durmaz köprünün genişletilmesi için siyasilerden daha önce de defalarca müracaat yaptığını söyledi. Son meydana gelen kaza ile birlikte yaşananlara dayanamayan muhtar yaptığı paylaşımda, “ Defalarca müracaat yaptığımız, gidipte Bucak ovasına tarlalara köprü yapıp, yola gelince Kestel’e hizmet etmemek için yapmayan kişilere… Ölen kişilerin vebali boynunuzdadır” diyerek tepkisini ortaya koydu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Yeni KHK Listesi

Burdur Yeni KHK Listesi