21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

İŞTE BUCAK'IN YENİ ÇEVRE YOLU PROJESİ

İŞTE BUCAK'IN YENİ ÇEVRE YOLU PROJESİ

Görüşmeler Yapıldı, Sıra Yatırım Programına Alınmasında

24 Ocak 2018 Çarşamba 14:02 İLÇELER

BURDUR - Bucak

Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ile Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal ile bucak çevre yolu projesi için bir araya geldi.

Bucak-Kocaaliler hattında yapılması hedeflenen “Bucak Geçişi Çevre Yolu Projesi” nin ön görüşmelerinin yapıldığı buluşmada gerekli talepler Genel Müdü Kartal'a iletildi. Harita üzerinde projeyi genel Müdür İsmail Kartal ile paylaşan Ak Partili vekil Petek ziyarette, "-Kocaaliler hattı Bucak Merkez geçişi kısmının binek taşıt aracı, ticari taşıt aracı, yük kamyonları, yol üstü otopark ve yaya trafiği açısından rahatlatılması ve bu kullanımların birbirinden ayrılabilmesi amacı ile söz konusu karayoluna alternatif olarak hazırlamış olduğumuz Bucak - Kocaaliler Karayolu “Bucak Geçişi Çevre Yolu Projesi” ni Genel Müdürümüz ile birlikte inceledik" dedi.

Gerekli talimat verildi!..

Yapılan görüşmenin olumlu bir havada gerçekleştiğini söyleyen Petek, " Söz konusu Çevre Yolu Projesi’nin en yakın zamanda yatırım programına alınması için talebimizi ilettik.Genel Müdürümüz ilgili Daire Başkanlığı ve Bölge Müdürlüğü’nü arayarak projenin teknik inceleme ve çalışmalarının yapılması talimatını verdiler. Ayrıca en yakın zamanda da yatırım programına alınması için gerekli çalışmaları özveriyle yapacaklarını söylediler" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ!..

EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ!..