24 Haziran 2019 Pazartesi

  • 5,811 TL
  • 6,627 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Hasan Uysal Ak Parti'den Yeniden Aday Adayı Oldu

Hasan Uysal Ak Parti'den Yeniden Aday Adayı Oldu

Hasan Uysal: Süreç Dar, Yapılacak Çok İş Var!..

28 Nisan 2018 Cumartesi 16:57 İLÇELER

 Ak Parti Burdur Milletvekilliği Aday Adaylığı için Tefenni'nin sevilen simalarından iş adamı Hasan Uysal'da aday adaylığı başvurusunu yaptı. 7 Haziran 2015'te yapılan genel seçimlerde de aday adayı olan ve parti çizgisini bozmadan yoluna devam eden Uysal, 24 Haziran'da yapılacak seçimler içinde aday lık başvurusunu Burdur Ak Parti İl Başkan vekili Adem Çakıcı'ya teslim etti.

Süreç dar, yapılacak çok iş var!..

Alınan erken seçim kararı ile birlikte yeniden kolları sıvayarak, bende varım diyen Uysal, sürecin sıkıntılı ve meşagatli olduğunu söyledi. Partimiz için her zamankinden daha çok çalışmaya ihtiyaç var diyen Uysal,  Tefenni'den yola çıkarak tüm Burdur'u kucaklayan bir anlayış içerisinde yol izleyeceklerini söyledi. Uysal'ı başvuru esnasında, Tefenni Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Arıcan, İl Genel Meclisi Üyesi Levent Tokmaker yalnız bırakmadı.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

HAKKI VEKİLLİK

29 Nisan 2018 Pazar 16:16

DOLAR 4,EURO 5,BENZİN 6. EKONOMİ ÇÖKÜK. HAKLI, PARTİ ÇİZGİSİNİ BOZMADAN ZAMLARA DEVAM EDİN. ZAMLARA DEVAM.

Doğru Bildiğim

19 Ocak 2015 Pazartesi 20:45

EMEKLİNİN DERDİ! KATILANLAR, PAYLAŞIRSA ; PAYLAŞIMLAR ÇOĞALDIKÇA, SORUNUN ÇÖZÜMÜ KOLAYLAŞACAKTIR. BEN BİR EMEKLİYİM. EMEKLİ MAAŞIM, BİRÇOK EMEKLİ GİBİ İNSANCA YAŞAMAMA YETMEMEKTEDİR. BU YÜZDEN MAAŞIMI YETİREBİLMEK İÇİN, HAYATİ BESLENME MADDELERİ VE GİYİM KUŞAM GİBİ ZARURİ İHTİYAÇ MADDELERİMDEN KISARAK YAŞAMIMI SÜRDÜRMEYE ÇALIŞIYORUM. İNSANLARIN SAĞLIĞI YAŞLANDIKÇA BOZULMAYA BAŞLAR. DEVLETİN, GÖREVİ DE BAŞTA VATANDAŞLARININ SAĞLIĞINI KORUMAKTIR. EMEKLİLERDEN SAĞLIĞIMIZLA İLGİLİ TALEP EDİLEN MUAYENE VE TEDAVİLERİMİZLE İLGİLİ ÇEŞİTLİ KATKI PAYLARININ KALDIRILMASINI İSTİYORUZ. BU GİBİ KANUNLARI ÇIKARANLARDA BİR GÜN EMEKLİ OLACAK VE BUGÜN EMEKLİLERİN YAŞADIĞI ZORLUKLARI ONLAR DA YAŞAYACAKLAR. O ZAMAN GÖRECEKLER Kİ! BUGÜN EMEKLİLERİN DÜŞÜNDÜKLERİNİ VE YAŞADIKLARINI ANLAYACAKLAR. ANCAK İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK, BUGÜN ELLERİNDE OLAN YETKİLERİ OLMAYACAK. ACABA O GÜN GELİNCE BU YAZILANLARI HATIRLAYABİLECEKLER Mİ? TABİİ BU YAZILANLAR TUZLARI KURU OLANLAR İÇİN DEĞİL. EMEKLİLER DE BU DURUMUN HESABINI TEK BİR YERDE SORABİLİR. ORASI : SANDIKTIR.

hatali

19 Ocak 2015 Pazartesi 14:56

Yavuz beyin bu yazısında gercekten haklı yorumları bulunuyor. Burdurda bizler birbirimize düşüyoruz. Ne vekil ne başkan ne bilmem kimden umut yok. Bu işi yapacaksak yine biz yapacağız. Sdu tıpa gittiğinizde bir çok burdurlu orada. Burdur bu bölgede herşeyin en iyisine layık olan bir memleket.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur İyi Parti İl Başkanlığı İş Adamı Faruk Erkan'a Emanet

Burdur İyi Parti İl Başkanlığı İş Adamı Faruk Erkan'a Emanet