Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Hasan Çağrı Işıldar Tefenni İyi Parti İlçe Başkanı Oldu

Hasan Çağrı Işıldar Tefenni İyi Parti İlçe Başkanı Oldu

Hasan Çağrı Işıldar Tefenni İyi Parti İlçe Başkanı Oldu

30 Aralık 2017 Cumartesi 15:50 İLÇELER

Teşkilat çalışmalarını hızlı sürdüren İyi Parti Burdur İl Başkanı Osman Kurt, Tefenni İlçe başkanının belirlendiğini duyurdu.

Kurt Yaptığı Açıklamada,

Her geçen gün artan teveccüh ve ilgi ile büyüyen ve gücüne güç katan İYİ Par her kesimin beklenlerine de cevap verebilmek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Gerek İYİ Par’nin kurulma süreci, gerekse teşkilatlanma sürecinde genel merkezimiz ve ilçe teşkilamızla karşılıklı görüş alışverişi içerisinde olduk. Teşkilatlanma yolundaki adımlarımızı büyük bir sabır ve heyecan ile nakış nakış örüyoruz.

Daha önce Merkez ilçemiz ve 5 ilçemizde görevlendirmelerimizi yapğımızı sizlerle paylaşk. Vatandaşımızın İYİ Par’ye olan ilgisi çok büyük. Hepimiz büyük heyecan içerisindeyiz. Halkımızın beklenleri, parmize duyulan güven ortamı bizlerin çalışmalarına olumlu katkılar yapıyor.

Bugün ibariyle de Tefenni ilçemizde yaptığımız istişare ve çalışmalarımızın ardından görevlendirmemizi yaptık. Tefenni İlçemizde başarılı çalışmaları ile öne çıkan efsane Belediye Başkanımız Metin Işıldar beyin oğlu Hasan Çağrı Işıldar kardeşimiz Tefenni’de görevlendirilmişr. Hasan kardeşimize görevinde başarılar diliyor, tüm halkımızı partimize  davet ediyoruz.

 

Hasan Çağrı IŞILDAR Kimdir;

1982 Tefenni Doğumlu olan Hasan Çağrı Işıldar, Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Mezunu olup, Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Tefenni İlçemizde Esnaflık yapmaktadır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İnşaat Çukuruna Düşen Kediye İtfaiyeden Yardım Eli

İnşaat Çukuruna Düşen Kediye İtfaiyeden Yardım Eli