16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,447 TL
  • 6,220 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Emrah Gönen İddialı Geliyor!..

Emrah Gönen İddialı Geliyor!..

Emrah Gönen; Bucak Sektörün Başkenti Olacak...

16 Ocak 2018 Salı 12:25 İLÇELER

Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda 11 Şubat 2018 tarihinde yapılacak genel kurulda Yönetim kurulu başkanlığı için yeni bir aday daha kendini tanıttı.

İlçede Gönen Otomotiv adlı işletmenin sahibi olan Emrah Gönen, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda yapılacak olan seçimlerde aday olduğunu bildirdi.

Gönen, yaptığı açıklamada ” Şoförlüğe ilk adım olan araç alımından, sonu olan araç satışına kadar sektörün tüm aşamalarında varım.Şoförlerimiz yani M plakalılarının C plakalıların ve nakliyecilerin dertlerini sıkıntılarını biliyorum. Bu hususlarda şoförlerimiz üzerindeki ağır yükleri hafifletmeyi, fonksiyonsuz durumdaki kooperatifi tekrardan faaliyete geçirmeyi gençliğimin verdiği enerji ile gece gündüz şoförlerimiz için dağda,belde,yolda, devlet erkanında şoförümüz nerede ise orada mücadele etmeyi, 20 yılı aşkın süredir görev yapan oda yönetimimizi bir aşama daha ileri götürerek Bucak’ımızda kaybolduğuna inandığım şoförlükteki heyecanı ve coşkuyu tekrar kazandıracağımı, Bucak’ı tekrardan sektörün başkenti yapacağımı taahhüt eder, bu hususlarda desteklerinizi hürmetlerimle talep ederim” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Dostluk Yolu 2018 Yatırım Programına Alındı

Dostluk Yolu 2018 Yatırım Programına Alındı