20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,010 TL
  • 6,720 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

Bucak'ta Seri Açılışlarla Hizmetler Vatandaşla Buluştu...

Bucak'ta Seri Açılışlarla Hizmetler Vatandaşla Buluştu...

.

25 Eylül 2018 Salı 10:36 İLÇELER

Bucak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Mehmet Akif Mahallesi Atatürk Parkı, Kapalı Pazar Alanı Yürüyen Merdiveni, Kent Meydan Parkı ve 135 araçlık Otoparkın açılışları Vali Hasan Şıldak'ın katılımı ile yapıldı.  Açılışta Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Bucak Belediyesi Başkan vekili ve Kaymakamı Yalçın Sezgin, Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve Bucak İlçe Başkanı  Adem Şengül ile çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk Parkı Hizmete Açıldı

Bucak programına Mehmet Akif Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Atatürk Parkı'nın açılışını yaparak başlayan Vali Hasan Şıldak, açılışta yaptığı konuşmada; “Öncelikle Bucak Belediyemizin hizmete açacağı tesisleri görmüş ve gezmiş olacağız. Başta Belediye Başkan Vekilimiz ve Kaymakamımıza ve bütün ekibine bu hizmetleri dolayısıyla teşekkür ediyor, kendilerini tebrik ediyorum. Yeşil alanlar bilhassa şehirlerin, kentlerin olmazsa olamazları ve en değerli alanlarıdır. Bu manada öncesinde de mevcut olan Atatürk Parkı’nın hizmete tam olarak sunulması, gençlerimizin çocuklarımızın, ailelerimizin istifade edeceği bir alana dönüştürülmesi takdire şayandır” dedi.

Yürüyen Merdiven Açılışı Yapıldı 

Valimiz Bucak programına Kapalı Pazar alanında yapılan yürüyen merdivenin açılışı ile devam etti. Açılış öncesi konuşan Vali Hasan Şıldak;“Bilhassa yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için ilçe pazarında ikinci kata ulaşımı sağlayacak yürüyen merdiven modern bir hizmet sunacak. Kullanacak vatandaşlarımıza hayırlı olmasın diliyorum, Belediyemizi bu hizmeti için tebrik ediyorum.” diye konuştu. Açılış sonrası yürüyen merdiven ile ikinci kata çıkan Valimiz incelemeleri sonrası Kapalı Pazar yerinden ayrıldı.

 135 Araçlık Otopark ve Meydan Parkı Açıldı

Son olarak İlçede yapımı tamamlanan Meydan Park ve 135 araç kapasiteli otoparkın açılışlarını yapan Vali Hasan Şıldak, burada yaptığı konuşmada; "Bugün Bucak İlçemizde son derece güzel hizmetler Belediyemiz tarafından hayata geçiriliyor. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza, Belediye personelimizi ve Belediye Başkan V., Kaymakamımızı kutluyorum. Her şeyden önce Bucak İlçesi çok daha iyi hizmetleri ve bu şekilde daha modern şartlarda bir ilçe görünümüne sahip olmayı hak ediyor. Taşıdığı özellikleri ve potansiyeli ile en güzel çevre şartlarında modern bir şehir olarak hizmetlerin alınmasını gerektiriyor. Bu hizmetlerde adım adım atılıyor. Gerek hükümetimizin sağladığı imkanlar, gerek Belediyemizin bütçesi içerisinde yapılan harcamalar sizlere doğrudan yansıyacak şekilde görümün arz ediyor. Bugünde çok önemli vatandaşlarımızın da bire bir kullanacağı yeşil alanlar ve meydan ile Bucak İlçesi daha da güzelleşiyor. Hayırlı olmasının temenni ediyor, emeği geçenlere tebrik ediyorum” dedi. Açılış sonrası park alanını gezerek incelemelerde bulunan Valimiz vatandaşlarla bir süre sohbet etti

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik'ten Konferans Daveti

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik'ten Konferans Daveti