Realtime website statisticsRealtime website statistics

20 Temmuz 2018 Cuma

  • 4,790 TL
  • 5,616 TL
  • 190,01 TL
  • 94.082
SON DAKİKA

Bucak’ta 4. Etap Toki’ye Yeşil Işık

Bucak’ta 4. Etap Toki’ye Yeşil Işık

Başkan Yaman’dan Bucak’a Müjdeli Haberler

16 Mart 2017 Perşembe 22:47 İLÇELER

AK Parti Bucak İlçe Başkanı Kadir Yaman Bucak 4. Etap TOKİ ile ilgili olumlu gelişmelerin olduğunu duyurdu ve Cami ile Çukur Mahallelerinde yapılacak olan kentsel dönüşüm ile ilgili de görüşmelerin yapıldığını söyledi.

 

4. Etap TOKİ Bucak’ımıza Hayırlı Olsun

4. Etap TOKİ’nin Bucak İlçesinde yapılacağını belirten Bucak İlçe Başkanı Kadir Yaman “Milletvekilimiz Bayram Özçelik, Bucak Belediye Meclis Üyesi Yasin Uğur ve Bucak Belediyesi İmar Müdürü Muhammet Uluşan ile birlikte TOKİ Başkanımız Mehmet Ergün Turan’ı makamında ziyarette bulunduk.  TOKİ Başkanımıza Bucak İlçemizde 3. Etap TOKİ’lerin yapımının devam ettiğini ancak taleplerin yoğun olduğunu yapılan konutların taleplere göre yetersiz olduğunu ilettik. Bucak İlçemizde bulunan 34.000 m2’lik hazine arazisine 4. Etabı yapabileceğimizi belirttik. TOKİ Başkanımızda talebimizi olumlu karşıladı. Bu Kapsamda TOKİ’den gelen bir heyet arazide incelemelerde bulundu. Hazine arazisinin tahsisi için Mal Müdürlüğü ile TOKİ arasında yazışmalar başlatıldı. TOKİ’ye tahsisinin gerçekleşmesi ile birlikte Projelendirme çalışmaları hızla başlayacak. İlçemize yapılacak olan bu yatırımı yakından takip ediyoruz. İşlemlerin hızlandırılması için TOKİ Başkanlığımızla karşılıklı görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN GÖRÜŞMELERİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Başkan Yaman “İlçemiz Camii ve Çukur Mahallelerinde Bucak Belediyemiz tarafından Kentsel Dönüşüm için çalışmalar başlatılmıştı. Belediyemiz ve TOKİ Başkanlığımızın uzun çalışmaları sonrası çıkan plan notlarını da ziyarette değerlendirdik. Mahallelerimizde yapılacak olan kentsel dönüşümü TOKİ Başkanlığımız yeni bir çalışma yaparak değerlendirecek. Birçok şehrimizde Kentsel Dönüşüm çalışması gerçekleşti. Bizde 30 Mart seçimlerinde hemşerilerimize bu sözü verdik. Partimizin bu sözünü yerine getirmek için çalışıyoruz. TOKİ Başkanlığımızın yapmış olduğu çalışmaları yine hemşerilerimizle paylaşacağız” dedi.

BAŞKAN YAMAN’DAN TEŞEKKÜR

İlçe Başkanı Yaman “ 4. Etap TOKİ talebimizi ve Kentsel Dönüşüm Proje Yenileme talebimizle yakından ilgilenen TOKİ Başkanımız Mehmet Ergün Turan’a, randevu alarak çalışmalarla yakından ilgilenen Milletvekilimiz Bayram Özçelik’e, İlçemiz Kaymakamı, Belediye Başkan Vekilimiz İsmail Bayata’ya Belediye Meclis Üyelerimize, TOKİ Personelimize ve Belediye Personeline teşkilatım ve İlçemiz adına teşekkür ederim”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

süleyman T.

17 Mart 2017 Cuma 08:37

İnşallah öbür dünyada bu haksızlığı yapanların hepsi cezasını bulur. Burdur da belediye başka partiden olduğu için mi işler yürümüyor. Hazır yıkılan deprem evlerine toki yapılacaktı ama hala bir gelişme yok. Bucağa aktif devam eden bir toki yapılıyorken 4. tokide onaylanıyor. ayıptır, günahtır..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sağlık için her öğrenciye bir elma kampanyası

Sağlık için her öğrenciye bir elma kampanyası