13 Kasım 2019 Çarşamba

Bucak İYİ Parti'de İşler Karıştı

Bucak İYİ Parti'de İşler Karıştı

BUCAK'TA ANKET ŞOKU

17 Ocak 2019 Perşembe 21:24 İLÇELER

Ak Parti’de Bucak Belediye Başkan Adayının belirlenmesi, İlçe Başkanı Adem Şengül’ün istifası ve çatı aday olarakta İyi Parti’den Belediye Başkan Adayı gösterilecek söylentileri arasında bugün hem İyi Parti Bucak İlçe Başkanı Sefa Sönmez’den hem de İyi Parti İl Başkanından iki ayrı açıklama geldi. Sönmez adayımız bellidir diyerek Alpraslan Dursun’u işaret ederken, İl Başkanı Erkan’da henüz adayın belirlenmediğini duyurdu. Esas bomba ise Bucak merkezde yapılan anket oldu.

Anket Yapıldı, Şengül ve Dursun Soruldu

Bucak’ta bugün bomba etkisi yaratan bir anket olayı yaşandı. Hazırlanan ankette bugün bazı önemli noktalarda vatandaşlara farklı soruların yer aldığı anket sunuldu. Anketin en dikkat çeken sorusu ise İYİ Parti Bucak Belediye Başkan Adayı kim olmalıdır sorusu oldu.Ankette Alparslan Dursun ve Adem Şengül’ün ismi açıkca yazılarak vatandaşlara oy verip vermeyeceği,hangisini İYİ Parti başkan adayı olarak görmek istedikleri sorusu yöneltildi.

Sönmez Adayımız Bellidir

İYİ Parti Bucak İlçe  Başkanı anket haberi sonrası açıklamada bulunarak şunları paylaştı;

KAMUOYUNA BİLDİRİ:
İLÇEMİZDE BUGÜN ANKET YAPILMAKTADIR İLÇE BAŞKANLIĞIMIZIN BİLGİSİ DIŞINDADIR, PARTİMİZİN ADAYI BELLİDİR, GENEL MERKEZİN RESMİ AÇIKLAMASI BEKLENMEKTEDİR...

Başkan Erkan Cevap Gecikmedi

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan ise partinin sosyal medya hesabından bilgilendirme mesajı yayınlayarak, Çavdır dışında hiçbir  ilçenin belirlenmediğini söyledi. Erkan Açıklamasında;

Kamuoyunun Bilgisine;
Mart 2019 Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuru süresinin devam etmesinden dolayı Çavdır ilçemiz dışında hiç bir ilçemizin adayı belirlenmemiştir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emekçilerin Gönüllerini Fethediyor

Emekçilerin Gönüllerini Fethediyor