20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

BUCAK İÇİN 2. OSB KARAR AŞAMASINDA

BUCAK İÇİN 2. OSB KARAR AŞAMASINDA

Vali Yılmaz Antalyalı sanayici ve yatırımcıya gözü dikti; Antalya OSB Doldu, en yakın bölge Bucak

27 Nisan 2017 Perşembe 00:11 İLÇELER

                           

Bucak Organize Sanayi Bölgesi olağan yönetim kurulu toplantısı için Bucak’a giden Burdur Valisi Şerif Yılmaz burada önemli açıklamalarda bulundu. Mevcut itibari ile Bucak OSB’nin hem alt, hem de üst yapı olarak çok bir eksiğinin kalmadığını söyleyen Vali Yılmaz, birkaç gün içerisinde ikinci kat asfalt ve kaldırım çalışmalarının sonlanacağını söyledi.

 

Birkaç parsel yerin kaldığını da özlerine ekleyen Vali Yılmaz buraların satılarak yakın bir süre içerisinde iş adamları ile buluşacağını söyledi. Vali Yılmaz bununla birlikte birinci OSB’nin tamamlanacağını söyledi ve 2. OSB’nin kurulmasına yeşil ışık yaktı.

 

2. OSB Kurulması Karar Aşamasında

 

Dolacak olan 1. OSB ile birlikte 2. sinin kurulması fikrini de ortaya atan Vali Şerif Yılmaz, bunun ise karar aşamasında olunduğunu ifade etti. 2. OSB için önemli fikirler ortaya atan Vali Şerif Yılmaz, Antalya OSB’de yerin kalmadığını ve en yakın bölge olarakta Bucak OSB’nin olduğunu söyledi.

 

Doğacak  ihtiyaçlar için Antalyalı yatırımcı ve sanayicilere alternatif olarak Bucak 2. OSB’nin sunulabileceğinin altını çizen Vali Yılmaz ‘hem Burdur’un hem de Türkiye’nin gelişimi için, sanayiciye her şeyi ile hazır imkanlar sunmak zorundayız ve bununla ilgili çalışmalar yapıyoruz’ dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açıldı

Burdur Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açıldı