25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Bucak Aile Sağlığı Merkezi Çalışmaları Başladı

Bucak Aile Sağlığı Merkezi Çalışmaları Başladı

.

05 Ekim 2018 Cuma 09:12 İLÇELER

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Bucak İlçesi Alaattin Mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

Burdur İlinde Sağlık Yatırımlarının tüm hızıyla devam ettiğini ve yeni projeler ile ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “ Bucak İlçemiz Alaattin Mahallesinde bulunan yaklaşık 2.000 m2 arazinin Sağlık Bakanlığına tahsisini gerçekleştirmiştik. 6 Hekimlik olarak hizmet verecek olan Aile Sağlığı Merkezimizin ihalesi İl Özel İdaremiz tarafından gerçekleştirilmişti. İhaleyi kazanan firmaya ruhsatlandırma ve yer teslim yapılarak, firma tarafından temel kazı  çalışmaları yapılmaya başlanıldı. Burdur İlimizde Sağlık yatırımlarımızın hemşerilerimize kazandırılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” şeklinde ifade ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

safahat

13 Nisan 2015 Pazartesi 20:31

ders alınması gereken örnek bir davranış büyük bir hizmet

Fatma Öztürk

13 Nisan 2015 Pazartesi 18:15

Görme engelli bir çocuğum var. Haberi okuyunca size dua ettim. Yavruma söyleyince mutluluktan uçtu. Allah sizden razı olsun, Allahım sizi korusun rektör Mustafa Saatcı. Allah yolunuzu açık etsin. Bende yavrum için bir tane isteyeceğim.

Hüseyin B.

13 Nisan 2015 Pazartesi 18:08

Görme engelli vatandaşlarımız için yaptığınız bu hizmet için çok teşekkür ederiz sayın rektörüm. Ne kadar büyük sevap işlediniz bilemezsiniz. Var olun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Ercengiz Haberimizin Doğruluğunu Tasdikledi

Başkan Ercengiz Haberimizin Doğruluğunu Tasdikledi