24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
SON DAKİKA

Başkan Yaman Hızlı Başladı

Başkan Yaman Hızlı Başladı

İçme Suyu master planı için Bakan Eroğlu'na Dosya Sunuldu

11 Şubat 2017 Cumartesi 14:15 İLÇELER

Açılışlar ve temel atma törenleri için Burdur’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na Bucak’ın öncelikli sorunları arasında yer alan içme suyu ile ilgili hazırlanan master planı Bucak’ın çiçeği burnunda Ak Parti İlçe başkanı Kadir Yaman tarafından sunuldu.

 

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ve Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal tarafından Bakan Eroğlu ile Ankara’da dana önce görüşmelerin yapıldığını hatırlatan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Kadir Yaman Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısında Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na ilçenin taleplerinin aktarıldığını söyledi.

Bucak’ın öncelikli sorunu dediği içme suyu master planının Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na sunulduğunu ifade eden Başkan Yaman, “Başkanımız Süleyman Mutlu, İlçe Başkanımız Emrullah Ünal daha önce Bakanımızla Ankara'da görüşme gerçekleştirmişti. Bizde bu görüşme sonrası hazırlanan dosyayı bakanımıza takdim ettik. Yine bakanımızla İlçemize yapılmasını istediğimiz taleplerimizi aktardık. Bucak ilçemize yapılacak olan tüm yatırımları İlçemizin hak ettiği yatırımları alabilmesi için yakından takip ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BU  VAHŞET  BURDUR DA YAŞANDI

BU VAHŞET BURDUR DA YAŞANDI