Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,656 TL
  • 6,498 TL
  • 222,85 TL
  • 96.770

Başkan Aydın Kaplan'dan Örnek Hareket

Başkan Aydın Kaplan'dan Örnek Hareket

Başkan Aydın Kaplan'dan Örnek Hareket

14 Kasım 2017 Salı 23:44 İLÇELER

Ağlasun Belediye Başkanı Aydın Kaplan ve Bala Mahallesi Muhtarı Bekir Özdemir attıkları imza ile örnek bir hareket sergilediler. Ağlasun’da Başkan Kaplan’ı ziyarete gelen organ bağışı heyetine büyük sürpriz yaşatan Başkan Aydın Kaplan ve Bala Mahallesi Muhtarı Bekir Özdemir, imzaladıkları sözleşme ile organ bağışında bulundular. Kaplan yaptığı bağış sonrası herkesi bu konuda duyarlılığa davet etti.

Yaşama umut olalım

İmzalanan organ bağışı sonrası en zor şeyin beklemek zorunda olduğunu söyleyen Başkan Kaplan organ bekleyen aileler için bu sürecin acı verici olduğunu ifade etti. Kaplan, “18 yaşını doldurmuş, doğru ile yanlışı ayırt edebilme yeteneğine sahip herkes, başta kalp olmak üzere, akciğer, böbrek, karaciğer ve pankreas gibi organlar; kalp kapağı, göz kornea tabakası, kas kemik iliği gibi dokuları bağışlayabilmekte ve bunlar günümüz tıp teknolojisinde nakledilebilmektedir. Bağışlanan her organ kurtarılan bir hayattır. Bu kapsamda yaşam umudunu kaybetmekte olan binlerce hastamız için yeni umut pencereleri açmak üzere tüm halkımızı organ bağışı konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

Ahmet

23 Ekim 2014 Perşembe 10:50

Ankara\'ya katılmayan belediye burada parayı nerden buldu çok merak ediyorum. Acaba belediye YÖREX için kaç para harcadı?

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Süleyman Mutlu Hakim Karşısına Çıktı

Süleyman Mutlu Hakim Karşısına Çıktı