24 Haziran 2019 Pazartesi

  • 5,812 TL
  • 6,625 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Ak Parti'den Gölhisar'a 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı

Ak Parti'den Gölhisar'a 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı

.

19 Nisan 2018 Perşembe 13:15 İLÇELER

Ak Parti Gölhisar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı’  fidan dikimi programına AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi katılım sağlayarak destek verdi. Fidan dikme programına İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  AK Parti Gölhisar İlçe Başkanı Ayhan Kanural, İlçe Belediye Başkanı Ramazan Canural, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Kılınç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Karagöz, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Coşkun ve İlçe Teşkilatı katılım sağladılar.

 

15 Temmuz’da bir an bile düşünmeden canını bu millet için siper eden şehitlerimizi unutmamak için hatıra ormanı oluşturduklarını vurgulayan Başkan Mengi, “15 Temmuz gününün açtığı yaralar asla yok olmayacaktır. 15 Temmuz’da bu vatan uğruna şehit olmuş tüm kahramanlarımız için fidan dikim projesi düzenledik. 15 Temmuz’da bir an bile düşünmeden canını bu millet için siper eden şehitlerimizi unutmamak ve unutturmamak adına Gölhisar Teşkilatımız olarak böyle güzel bir çalışmaya imza attık. Şahsım adına katılımlarından dolayı tüm parti teşkilatlarımıza, üyelerimize, belediye başkanımıza, teşekkür ediyorum. 15 Temmuz şehitlerimize tekrardan Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize Allah’tan şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Başkan Mengi fidan dikimi için Gölhisar’da katıldığı program sonrasında önceki dönemlerde AK Parti Teşkilatında görev almış İlçe Başkanlarını ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. Başkan Mengi İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı ile birlikte Sorkun Köyü yolunda incelemelerde bulunarak Gölhisar İlçesinden ayrıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Göker; 25 Haziran'da Ülke Başka Bir Güne Uyanacak

Göker; 25 Haziran'da Ülke Başka Bir Güne Uyanacak