27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

Ak Parti Bucak Teşkilatında Görev Değişimi Yapıldı

Ak Parti Bucak Teşkilatında Görev Değişimi Yapıldı

Yeni Başkan Yaman, Bucak'ta Gerilim Siyaseti Yapmayacağız!..

04 Şubat 2017 Cumartesi 14:04 İLÇELER

Görev yaptığı 3 yılın ardından işlerinin yoğunluğu nedeniyle Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığından istifa ettiğini açıklayan Emrullah Ünal’dan sonra Genel Merkez kararı ile İlçe Başkanlığına atanan yeni başkan Kadir Yaman basın toplantısı yaparak görevi Ünal’dan devraldı.

Göreve getirilmesinden duyduğu memnuniyet ve gururu dile getiren yeni başkan Kadir Yaman birlik ve bütünlük mesajları vererek ılımlı bir tablo sergiledi. Yönetim kurulu ve parti teşkilatı ile birlikte Bucak için çalışacağını vurgulayan Başkan Yaman özellikle Bucak’ta gerilim siyaseti yapmayacağının altını çizdi. 

Bucak Teşkilatı’nın 3 yıldır büyük başarılara imza attığını söyleyen Yaman, “Bucak’ımızın gelişmesi için politikalar üreteceğiz. Bucak’ta asla gerilim siyaseti yapmayacağız. Uzlaştırıcı ve birleştirici bir yol izleyeceğiz. Biz biliyoruz ki; siyasiler problem üreten değil problemi çözenlerdir” dedi.


“Bu bir bayrak değişimi”

 

Konuşma sonunda Başkan Kadir Yaman, Emrullah Ünal’a teşkilata vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Besmele yazılı tablo hediye etti. Ünal, bunun bir bayrak değişimi olduğunu ifade etti. Yaman’a görevinde başarılar dileyen Ünal, “İşlerimize biraz daha zaman ayırabilmek için görevi bıraktık. Ocak-Şubat ayı gibi kongre olması planlanıyordu ama referandum ortaya çıkınca kongre tarihi ertelendi. Benim de planlarımda değişiklik olma hasıl oldu. Bu sebepten görevi bırakmak zorunda kaldık. Ama ben Ak Partiliyim. Boş kaldığımız sürece parti çalışmalarına sürekli destek vereceğiz, yardımcı olacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

atv'de Burdur Referandum Röportajları

atv'de Burdur Referandum Röportajları