20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,015 TL
  • 6,722 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

YOL KULLANIMA AÇILDI

YOL KULLANIMA AÇILDI

HACILAR – YEŞİLOVA YOLU TAMAMLANARAK, KULLANIMA AÇILDI

05 Aralık 2018 Çarşamba 16:37 GÜNDEM

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Hacılar – Yeşilova yolunun tamamlanarak trafiğe açılması ile ilgili açıklamada bulundular. 

“PROJE BEDELİ 50 MİLYON TL”

AK Parti Hükümetlerinin her alanda bir çok yatırımın kazandırdığını belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ AK Parti Hükümetlerimiz Burdur İlimizde ve İlçelerimizde birçok yatırımı kazandırmaya devam ediyor. Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığımız Karayolları Bölge Müdürlüğümüz tarafından Hacılar – Yeşilova 2x1 tek yol bir gidiş bir geliş karayolumuz sıcak asfaltlama 04.12.2018 tarihinde tamamlanarak hemşerilerimizin hizmetine açıldı. Proje standartı uluslar arası en üst sevide olan bu çalışma ile güzergahta bulunan köy ana bağlantı yollarının tamamına kavşak düzenlemeleri de yapıldı. Önümüzdeki yıllarda yapılan kavşak düzenlemelerinin ağaçlandırma ve peyzaj düzenlemeleri de Karayolları Bölge Müdürlüğümüz tarafından yapılacaktır. Çalışma yapılan yolların tamamlanmasıyla sürüş güvenliği ve konforu da en üst seviyeye getirildi. Proje kapsamında 2019 yılı içerisinde 5 cm’lik aşınma asfaltı da yapılması planlamaktadır. 33,5 km olan Hacılar – Yeşilova yolumuzun proje bedeli 50 Milyon TL’dir.  Çalışmaların en hızlı şekilde tamamlanabilmesi için yolumuz bir süre kapalı idi, hemşerilerimin sabırlarından dolayı teşekkür ederiz. Burdur’umuza hayırlı uğurlu olsun”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yarışlı Köyünden

06 Aralık 2018 Perşembe 08:52

Bu yol için emeği geçenlere teşekkür edrim.Şu sorularımında cevabını alabilirsem mutlu olurun.1-Bu hizmet yapılacaktı neden 1yıl öncesi aynı güzergaha asfalt atılıp yol yapıldı.2-Yol güzergahındaki herhangi bir açıklaması olmayan çoğu noktalarında yol kod yüksekliği neden afaki metrelere kadar yükseltildi.3-Acaba uzman olduğunuz 1 liralık hizmeti 100 liradan yapma yaptırma çabalarınızın bir göstergesimi?

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YASAL OLUYOR!

YASAL OLUYOR!