06 Temmuz 2020 Pazartesi

YOK SAYMAYA DEVAM: AKBULUT SİTEMİNİ BÖYLE DUYURDU

YOK SAYMAYA DEVAM: AKBULUT SİTEMİNİ BÖYLE DUYURDU

"YOK SAYMAYA NE GÜÇLERİ NE HEVESLERİ YETER" 

01 Haziran 2020 Pazartesi 19:51 GÜNDEM

Geçtiğimiz günlerde Burdur Belediyesinin 19 Mayıs kortejinde herkesin selamlandığı bazı kişilerin de ismi ile selamlandığı yerlerde, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'un görmezden gelinerek selamlanmaması tepkilere sebep olmuştu. Şimdi ise Başkan Akbulut'un ismi bugün Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in basına servis edilen haberden de silinerek servis edildi. 

YAŞANANLARA DURUMU BÖYLE İZAH ETTİ 

Duruma tepki gösteren Başkan Akbulut Başkan Ercengiz ile yapılan esnaf ziyareti sonrasında basın bildirisinde ismine yer verilmemesi ile ilgili yaşananları sosyal hesabından "esnaf ziyareti haberlerini basına servis ederken birileri bizi aklınca yok saymış" diyerek merak edenlere izah etmeye çalıştı.

"YOK SAYMAYA NE GÜÇLERİ NE HEVESLERİ YETER" 

Burdur Belediyesi basın bürosundan yapılan esnaf ziyaretinde CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'un isminin verilmemesi, bir süredir içten içe yaşanan ancak üstü kapatılmaya çalışılan krizi de ortaya çıkarmış oldu. 

Yaşananlara sonunda tepkisini ortaya koyan Başkan Akbulut paylaşımında "Benim Belediye Başkanımız ile kişisel hiç bir sorunum yok. Aksine severim de sayarım da. Ama geri plan da birileri şahsımı itibarsızlaştırmaya çalışıyor ise şunu bilsinler ki şahsımı yok saymaya güçleri yeter belki ama şahsım üzerinden Cumhuriyet Halk Partisini yok saymaya ne güçleri yeter ne de hevesleri" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE SEFA KARATAŞ ATANDI

BURDUR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE SEFA KARATAŞ ATANDI